1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Elektrik Kesintisi

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde murat parin tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'ün bazı kesimlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 10 Ekim'de çeşitli saatlerde elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 10 Eylül Salı günü Ankara'nın Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Haymana, Çubuk ve Şereflikoçhisar ilçelerinin bazı kesimlerine tesis ve bakım çalışmaları nedeniyle 9.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Çankırı merkezde bazı cadde ve sokaklarda 09.00-14.00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisine gidilecek.

Kırıkkale'nin merkez, Balışeyh ve Keskin ilçelerinin bazı bölgelerinde tesis ve bakım çalışmaları nedeniyle 09.00-18.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Zonguldak'ın Ereğli, Alaplı ve Çaycuma ilçelerinin bazı kesimlerine de 09.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Bartın'ın merkez ve Amasra ilçeleri ile Karabük'ün Safranbolu ilçelerinde ise SCADA ve bakım çalışmaları sebebiyle 09.00-17.00 saatleri arasında elekrtik kesintisine gidilecek.

Ankaraguclu, Alparslan ve veysel bunu beğendi.
  2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Uyarı İçin Teşekkürler Murat abi İyi Elmadağda kesinti yok :)

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende tank yok şu anda ama şarjlı hava motorum var. Onun için sıkıntım olmuyor idare edebiliyorum. Durumu müsait olanlar jeneratör hiç yoksa benim gibi bir ekipman edinmeli. Çiklet balıklarım 2 saatlik elektrik kesilmiş ben evde yokken çok büyük kayıplar yaşamıştım. Balıklarım kalabalık ve çok büyüktü. En büyük hatalarımdan biri bu şekil kalabalık bir akvaryum yapıp ekipman eksikliğini gidermemiş olmadı.

4. yasinmak

yasinmak

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Yasin MAKSUTOĞLU
    İsteyen arkadaşlara inform ups firmasından teklif alabiliriz.

Sayfayı Paylaş