1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Elma Salyangozlarım Çoğalmış

Başlığı 'Karides ve Salyangoz Forumu' kategorisinde rappier tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Mecit Bey üzme gençleri görelim salyangozları. :F :F

2. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Volkan Bey salyangozlar gelmedi diye bir dünya laf söylüyorsun bizi forumda rezil ediyorsun :)

salyangozlar gelince bi saol demek yok. rezil herif, utanmaz, arlanmaz seni gidi smiley18.gif

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Mecit bey tam teşekkür sayılırmı idi bilmem ama dün bir mesaj vardı,maalesef kurtarılamayan mesajlar arasında o da gitti.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Evet Mecit abicim.. Aynen Serdar abinin dediği gibi oldu.. Teknik bir sorundan dolayı 14 mart gece 3'e kadar olan tüm konu ve mesajlar silindi.. Sanada yazdığım teşekkür mesajı onların içindeydi em32.gif

5. taygun

taygun Guest

Mecit Bey,

Artık bir kutu kuru baklava alıp Volkan'a gidersiniz. haha:

Volkan sen de beni görürsün herhalde. :D :F :F

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Bak şimdi aklıma geldi sen gel 3-5 gün sonra foruma sonra yok teşekkür etmedin yok bilmem ne , giriceksin günü gününe foruma görücen teşekkürü abicim.. :D etmem daha teşekkür meşekkür , dur azcıkta nankörlük yapiyim.. bende salyangoz diye bişey bekliyodum gele gele elma'nın çekirdeği geldi :D :F :D

Tamer abi baklavayı aldığım an ordayım abi , sen merak etme burda:gif :D

7. taygun

taygun Guest

Ne! Elma çekirdeği mi. Bu işi Mecit Bey iki kutu baklavayla zor kapatır, öyle değil mi Volkan? çılgın:

8. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Valla yüzsüzlükte sınırları zorluyorsunuz çılgın: tamam teşekkürü görmemiş olabilirim. zaten elma çekirdeklerini verdiğimde Volkan kardeşimin yüzündeki mutluluk tüm teşekkürlere değerdi. akvaryum hobisine gönül vermiş birinin yüzündeki o mutlu tebessümü görmek yeterde artar bile :hepiniziseviyorum: kaldıki Volkanın bana yapmış olduğu yardımlar yanında bizim yaptığımız devede kulak kalır.
    ayrıca şunuda belirteyim istediğiniz baklava olsun. alırız 2-3 kilo yeriz forum olarak. siz sadece yeri ve zamanı söyleyin. öyle 2-3 kilo baklava ile korkutamasınız beni.

foruma girememiş olmamın nedenleri ise çok fazla. öncelikle son iki gececilik ve hafta tatilimde misafirlerim vardı. misafir yanındada dur bi bilgisayara bakayım denilmez herhalde. dünde ayrıca doktora gittim. doktor MR'larımı kontrol etti ve ameliyat dedi. eğer ameliyat olursam minimum 2 ay ayaklarım alçıda kalacakmış. bir sürü iş var ameliyatı erteleyebildiğim kadarıyla erteleyeceğim. umarım bu arada daha kötüye gitmez. doktora göre fazla zorlamazsam bu şekilde devam edermiş ama bizim iştede zorlamamak gibi bir şansın yok.
    neyse dertlerimle sizlerinde canını sıkmayayım. :cicek:

9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Bu kelimelerin üzerine, bence Volkan'nın alması gerekir baklavaları. pala.gif

Bu arada geçmiş olsun Mecit bey, acil şifalar diliyorum....

10. taygun

taygun Guest

Geçmiş olsun Mecit Bey. Umarım çok öenmli bir sağlık sorunu yoktur. canım.gif

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Mecit bey geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Mecit Bey geçmiş olsun. ALLAH acil şifalar nasib eylesin inşallah. Sağlık herşeyden önce gelir.

13. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Teşekkür ederim. Valla öyle bir yazmışsınız kendimi ölüm hastası gibi hissettim. :) Şaka bir yana şu anda sadece uzun süre ayakta durunca aşırı ayak ağrılarım oluyor. Dinlenince geçiyor. Bugün internetten biraz araştırdım ameliyattan başka seçenek yok gibi gözüküyor ama öteleyebileceğim kadar erteleyeceğim. Hastalığın ismide Haglund sendromuymuş. İnsan hergün yeni birşeyler yaşayıp yeni şeyler öğreniyor.

14. taygun

taygun Guest

Allah beterinden saklasın.

Acaba diyorum Mecit, volkan baklava alsa daha çabuk iyileşir misin? :F

Bak sesi çıkıyor mu? Kayboldu ortadan. :D :D

15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

:D Yok yahu işlerim vardı :) Baklava ihalesi bana kaldı yani :D Mecit abi senle konuştuk gerçide şimdi ameliyatı öteleyebildiğin kadar ötelemek ne fayda sağlayacak.. Ol biran önce kurtul.. Daha kötüleşmeden..

16. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Çok fazla sorun var şu anda. Kiracıyı çıkartıp evime taşınmam lazım. Ayrıca evin taksitlerini ödemek içinde en azından bir 6 ay sıkı tempoda çalışmak gerekiyor. Sen daha iyi bilirsin 2 ay rapor demek benim geliri ne kadar düşürür. Şimdilik fırsat buldukça bol bol dinlenmeye çalışıyorum. Hayatımı biraz düzene oturtayım ve ayak ağrılarımın durumuna bakayım sonrasında bir ayarlama yapacağım artık.

Sayfayı Paylaş