1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

"En Doğal Akvaryum Yarışması"nın Geldiği Güzel Nokta

Başlığı 'Portal Yarışmaları' kategorisinde taygun tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Herkese Merhaba,

Bildiğiniz gibi, yaklaşık iki hafta önce sonuçlanan bir akvaryum yarışmamız vardı.Yarışma konusu “En Doğal Görünümlü Akvaryum” idi.

Yarışmaya toplam dokuz tank katıldı ve oy kullanıcılarının belli bir zamana kadar statü sınırlaması olmasından dolayı da toplam 23 oy kullanıldı. Bu oylama sonucunda da Moderatör arkadaşımız Murat Ercan’ın (Murer) tankı haklı bir galibiyet aldı.

Öncelikle sizi bu tankın resmini tekrar sunmak isterim.

Pazar günüde kendisini çalıştığı restaurantda ziyaret ederek yarışma ödülü olmayan :D hediyesini takdim ettik. Birincilik ödülü olan şelale filtrenin işine yaramayacağı düşüncesiyle Murat arkadaşımıza balıkları için kaliteli bir yem Temel hocam tarafından hediye edildi.

Bu süre zarfından da çok güzel bir sohbet ortamı yakaladık. Sanırım dört saat boyunca güncel konuları konuştuk, sorunları tartıştık, yedik ve içtik. İkramları ile Murat bizi oldukça mahçup etti.

Gönül isterdi ki yanımızda diğer arkadaşlarımız da olsun. Ama bu görüşme kısa bir hediye takdimi ve biraz sohbet olarak planlandığımız için fazla açılmak istemedik. İnşallah bir dahaki sefere daha geniş bir kadro ile Murat’ın mekanında ya da başka bir yerde buluşuruz.

İşte size hem Murat arkadaşımızı ve hem de o günü anlatan birkaç resim.

Hep birlikte çekilen resimle ısınmaya başladık... :hepiniziseviyorum:

Ailemizin yeni üyesi. Çok çabuk sevdirdi kendini. Hem de ne marifetli bir bilseniz. :helalolsun:

Reis ama, bence munis. :cicek:

“Şu tuzlu sudan nasıl vazgeçsem de ben de Co2’li bir tank kurup hediye kazansam” diye düşünüyor Temel kardeşim. .8. (Ne kadar benziyorlar birbirlerine değil mi? :F )
    “Bu el hareketi bana mı acaba, banaysa kafayı gömçürmeliyim hemen” diye aklından geçiriyor… :F

Ve olayın bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğu anlaşılıyor. Bunun üzerine yenen o güzel yemeğin ardından pastalar eşliğinde Murat arkadaşımızın hediyesi takdim ediliyor. can:gif

Mesafelerin akvaryumlardan öte olmadığını, arkadaşlıkların da sadece internet üzerinden yapılmadığını gösteren bu dostlukların devam etmesi dileğiyle.
    :cicek: can:gif :cicek:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Murat kardeşimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizi ağırladığı için kendisine çok çok teşekkür ediyorum. toka:gif

Tamer abi bu değerli konuyu açtığın için sana da teşekkür ederim. toka:gif

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Çok güzel kareler bunlar. :) Murat hocamı tekrardan tebrik ederim. :) Ne güzel bir araya gelip buluşmuşsunuz. :) Bizede denk gelir inşallah. :) Paylaştığın için teşekkür ederim Tamer hocam.

4. U.Uçar

U.Uçar

İsim:
    Ufuk UÇAR

Çok güzel hareketler bunlar :hepiniziseviyorum:

5. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

Murat Hocamızıda değerli büyüklerimden bazıları gibi fotoğraflardan tanımış oldum. Tabii ki şimdilik. burda:gif

Bu güzel karelerin ve karelerdeki değerli insanların artması dileğiyle.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Bugüne kadar keyif aldığım en kıymetli günlerden birisiydi Murat hocamızı ziyaret etmek.O mükemmel ev sahipliği,eşsiz sohbeti ve ikramları ise ayrıca takdirlik bir konu. em34: Bu güzel günü yaşatan Murat hocama ve yaşamamıza vesile olan Temel ve Tamer hocamada ayrıca teşekkür ederim. can:gif

Tamer abi eminmisin benim munis biri olduğuma? haha:

7. taygun

taygun Guest

Çok sevdim bu ifadeyi. Teşekkürler Ufuk kardeşim

Yok hocam. Sadece kafiyeyi uydurmak için yazdım. :D :D

8. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü

Vay, vay, vay... Ekibe bak... Tüpçüler, tuzcular diz dize, göz göze... saat:gif

:F :F :F

Keyifli bir buluşma olmuşa benziyor... Bir ara topluca yapalım bunu...

Yapalım da bir kere de hepinizi (High-Side'ı) ortadan kaldırıp Low-Side'ın zaferini ilan edelim...

:F :F :F

9. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur

Maşallah nice bu güzel günlerde buluşuruz inşallah. Herkeside formunda gördüm maşallah Allah nazardan korusun sizi. :hepiniziseviyorum:

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Aslında hediye işin tuzu biberi idi, üç yürüyen ansiklobediyi ağırlamak işin can alıcı noktasıydı benim için, bu üç duayen ile geçirdiğim vakit, benim hayatımda yaşadığım en güzel bir kaç saatden biriydi. pardon:gif (Tarif etmeye bile kelimeler bulamıyorum yaşamanız lazım.) İnanın çok keyif aldım. toka:gif

O kadar, ''Hediyeye gerek yok'' diye bangır bangır bağırmama rağmen genede söz geçiremedim. :D Beni çok mahçup ettiniz. :cekingen: Tamer abi, hele senin yaptığın affedilir gibi değil senin ile sonra hesaplaşacağız. montz:

Bu geçirmiş olduğumuz 3-4 saat ile sınırlı kalmaması temennisi ile, hepinize ayrı, ayrı teşekkürler. can:gif

Ayağınıza sağlık, (Ama bunu saymıyorum) inanın sizler ile tanışmak büyük bir keyifti benim için,

Sonsuz teşekkürler...... :hepiniziseviyorum:

11. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Kafanı yorma bitkici, mayacı ekürimden (Volkan) haber bekliyorum işlerini bir halletsin, hep beraber tekrarlarız.

12. taygun

taygun Guest

İnşallah en kısa zamanda tekrar bir araya geliriz. Böyle toplanmalar yazışmalardan çok daha yararlı ve keyifli oluyor.

Bu sefer daha iyi organize olup İsmail'i, Akgün'ü Emrah'ı, Abdullah'ı, Türker'i, Volkan'ı ve adlarını sayamadığım diğer değerli arkadaşlarımızı da aramızda görmek isteriz. :hepiniziseviyorum:

13. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Voltranı bir oluşturamadık valla mız mız:gif Fotoğraflarla avunuyoruz.. İnşallah en kısa sürede daha kalabalık fotoğraflar çektirmek nasip olur.. Biliyorum biliyorum suçlu benim en yakın ve müsait zamanda karşıdayım inşallah burda:gif Fotoğraflara baktımda içinizde en ateşli olarak Tamer abiyi gördüm valla em34: Ama benim şen , güleç Murat abimi niye o kadar sert mizaçlı çektiniz anlamadım valla :D

Avrupa yakasını temsilen heralde Türker ve ben varız sanırım , hepiniz anlaşmış gibi anadolu yakasında oturuyorsunuz.. .8. Ah Abdullah kardeşim benim aaah aaah , co2'ye o kadar düşman oldu ki nerdeyse nefes alıp geri vermicek valla :D :D :F :F Seviyorum sizi sağol.gif

14. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Aslında yanılıyorsun Volkan, tanklarıda faydalansın diye daha çok nefes alıp veriyordur. :F :F :F

İstermisin şimdi, ''Tembelim ikna edilmeye ihtiyacım var. Co2 tüpüne gerek yok insan nefesi yeter'' diye konu açsın. [​IMG] [​IMG] [​IMG]

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Hocam artık sıra sende. Çalışmadığın bir güne denk getirirsen bizlerde seni bekleriz. toka:gif

16. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

İnşallah Olcay hocam, hep görüşeceğiz zaten. can:gif

17. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Tamer abi en güzel kare son kare , en güzel cümle de son cümle olmuş. Özetlemişsin olayı. Sevginin olduğu her yer güzel.

18. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Aman abi hem tembel hemde iknada olmuyor :F :D

19. taygun

taygun Guest

Volkan, yandın kardeşim sen. yandın ki ne yandin vallahi. Abdullah şimdi seni ikna etmek için anlatmaya en başından tekrar başlayacak. haha: haha: haha:

20. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü

İnsan nefesi falan hikayede ciddi ciddi SIY misket gübre işini düşünüyorum... Anladınız siz onu... :F :F :F

Sayfayı Paylaş