1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

En ilginc, En degişik, canlıları satan bir yer varmı? veya nereden bulabilirim?

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde sessegnon tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. sessegnon

sessegnon

İsim:
    ufuk bakkal
    Örnek olarak;Yuvarlak,kuma kamuflaj olan vatozlar vs...

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: En ilginc, En degişik, canlıları satan bir yer varmı? veya nereden bulabilirim

ilk cevap benden : hi fin red banned goby adlı sıraadn görünen bu balığı alın ve unutun. Ben kayaların yerini değiştirmezsem göremiyorum bu balığı. (Kayaların yerini değiştirmeyin)

3. sessegnon

sessegnon

İsim:
    ufuk bakkal
    Cevap: En ilginc, En degişik, canlıları satan bir yer varmı? veya nereden bulabilirim

tatlı suda, kayaların yerini değiştirirken fark etmeden çok canlı ölümü yaşadım.demekki bu goby onlardan daha tehlikeli :)

4. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Sorma çok acayip. ne yer, ne içer, kimlerdendir, bunca zamandır nerededir, kimle takılır hiç bilinmez. Tam bir muamma. 2 defa öldü zannettim. Şimdi sorsan gene bilmiyorum ölü mü canlı mı. yok işte. Bir önceki kayalara dalma operasyonumda bütün kayaların yerini değiştirdim bu balık ortaya çıkmadı. geçen gün nasoyu yakalamaya çalışırken bir tane kayayı kaldırdım şak diye aradan kaçtı gitti başka bir kayanın altına girdi. Biraz korktum biraz şaşırdım. Acayip.. Bir keresinde de bir kayayı oynattım istemeden, altından bu zibidi çıktı jet hızıyla gitti başka bir kayanın altına girmeye çalıştı. Giremeyince de kendini kuma gömdü gözden kayboldu.

Hi Fin Red Banded Goby

5. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Rahmetlinin dediği gibi : Üf baba bu ne be...

Prawn Goby
    [video=youtube;h6MOj0JLGlc]http://www.youtube.com/watch?v=h6MOj0JLGlc&feature=related[/video]

Sayfayı Paylaş