1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

En iyi FORUM !...

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Çağlar Kayan tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Çağlar Kayan

Çağlar Kayan

İsim:
    caglarkayan
    Herkese Selamlar Arkadaslar,

direk konuya giriyorum; su zamana kadar gördügüm en iyi forum. Niye mi? o kadar forum gezdim ama nedense insanlarin hep bilgi paylasimindan uzak durdugunu gördüm. 1 haftadir bu Forumu takip ediyorum ve gercekten de akvaryum sahibi olmak isteyenlerin bilmesi gereken hatta kafalarinda ki o kritik sorularin cevaplarini buldum. Cünki bende bir akvaryum sahibi olmak isteyen, bu ise baslamak isteyen kisilerden biriyim. Birisine yada birilerine aklimdaki sorulari sordugumda hic bir zaman istedigim cevaplari alamadim. Forumdaki ilk makaleyi okur okumaz; 'Tamam' dedim iste budur.Daha ilk makaleden bilgi sahibi olmaya, en ölümcül ve en kritik basamaklarin cevaplarini almaya basladim.

Neyse uzun lafın kısası akvaryum sahıbı olmak ıstıyorum ve bu forumdan cok fazla bilgi sahibi olmaya basladım. cok tesekkür ederım sımdıden. Yavas yavas makalelerı yalayıp yutup kuruluma baslamak ıstıyorum. Sonrasında ıse sorularımla sızı yormaya baslayacagım.

Saglıcakla...

veysel, ogeday_ylz, Burcu ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Hoşgeldiniz aramıza:) Bilgi paylaştıkça çoğalan bir kavram..O bana ben diğeri bir diğerine derken kocaman bir dagarcik elde edilir..

3. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Akvaryumportalı gerçekten bir bilgi deryası.Genelde araştırıp okumaya herşeye göz atmaya çalışıyorum fakat o kadar çok konu,makale,deneme,kendin yap konusu varki insan yetişemiyor.

Soru sormak yerine okumakla başladığınız için standart hobiciye göre 1-0 öndesiniz.

Çağlar Kayan ve veysel bunu beğendi.
  4. erkan efe

erkan efe

Yer:
    Ankara
    İsim:
    erkan efe
    kesinlikle Akvaryum Portalı bir numara

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Portala hoş geldiniz, yaz rehaveti bitsin canlanır iyice bundan sonra.

6. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Forumu forum yapan değerli üyeleridir, sevgi/saygı çerçevesinde yapılan paylaşımlar ve bilgi alışverişidir, biraz da geyiktir makaradır, tatlı tatlı atışmadır.

Değerli düşünceleriniz için teşekkürler.

samurai, Burcu, Çağlar Kayan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Çağlar Kayan

Çağlar Kayan

İsim:
    caglarkayan
    tesekkür ederim, okudukca insanin kendine ozguveni geliyor bence daha faydali

8. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    Hoşgeldiniz ÇAğlar Bey inşallah en kısa zamanda akvaryumunuza kavuşursunuz.

Sayfayı Paylaş