1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Erkek balığın karnı şiş! Yardım lütfen.

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Tropical_Gold_Doublon tarafından 14 Eylül 2016 başlatılmıştır.

?

Erkek balığım hastamı?

1. Hasta

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Erkek değil dişi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Parazit var

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Tropical_Gold_Doublon

Tropical_Gold_Doublon

İsim:
    Sudenur bakırlı
    image.jpeg Merhaba arkadaşlar. Bu foruma yeni üye oldum. Benim akvaryumumda 6 adet Tropical Gold Doubloon var. 2 tanesi düz turuncu diğerleri resimdeki gibi. Şimdi bu balığım daha önce hiç doğum yapmadı (çünkü erkek) yani erkek balıkların tüm özelliklerini taşıyor. Fakat karnı doğuracakmış gibi şiş. Hiçbiryerde aradığım şeyi bulamadım. Bu balıklar Hakkı'nda fazla bilgi yok. :( lütfen yardım edin. ( Bu arada akvaryumda yosun yok büyük taşlar var. Şuan acemiyim bu yüzden canlı yosun almadım. Taşların hepsi gerçek. Hatta dibine bile gerçek taşlar koydum. Tabiide ilk önce 2 gün boyunca suda temizledim beklettim.) Ayrıca 13 adet yavru aldım 2 dişiden. Akvaryumda 2 erkek var. Şuana kadar hiçbir ilaç kullanmadım akvaryumumda. İyice araştırarak hareket etmek istiyorum. Bu balıklar Hakkı'nda bilgisi olanda yazabilirse çok iyi olur :)

Sayfayı Paylaş