1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

erkek sarıprenses hastamı?

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde zngtnng tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zngtnng

zngtnng

murat(murer) beyin uyarısı üzerine konuyu tekrar açmış bulunmaktayım benim türkçem yazımım imlam dikkat ettiğim kadarıyla bu kadar oluyor sitede bu güne kadar bana yardımcı olan arkadaşlara abilere özellikle temel abiye çok teşekkür ederim imla kurallarını ögrenene kadar sizin uzaklaştırmanız yerine ben uzaklaşıyorum siteden herkeze iyi forumlar...

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

20 yaşında delikanlısın, belkide okul bile okuyorsun, 47 tane mesaj yazmışsın 47 sinide düzeltmişim. Özür dileyip kaldığın yerden devam edeceğine, birde küstahlık yapıp, 48. yi gene bozuk yazıp, çeker giderim diyorsun.
    Artisliğe gelince imzanda, artisler gibi ismini soy ismini yazıyorsun. İki tane nokta, virgül, büyük harf, küçük harf yazmayamı üşeniyorsun, yazık, yazık, senin gibi gençliğe yazık.....

Türçe kurallarına uymayacaksan neden, Türk'üm diyorsun, bence sen kimlik bile taşıma kardeşim.....

Türk'çe sadece ve sadece Türk'lerin dilidir, bunu korumak ve kollamak siz gençlerin vazifesidir.

Güle güle yolun açık olsun.......

3. taygun

taygun Guest

Alican Kılıçarslan'ın ısrarlı bir şekilde imla kurallarına uymaması ve sürekli olarak yazdıklarını düzeltmemiz ve hitap şeklinde ötürü üyeliği 15 gün süre ile askıya alınmıştır.

Geri döndüğün ay şekilde hatasında ısrarcı olması durumda üyeliği süresiz askıya alınacaktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş