1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eskişehir'de orijinal endler balıkları

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 9 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Dün ve dünden önceki gün Eskişehir'deydim. Akvaryumcuları da dolaştım. Esnaf Sarayı'nda iki akvaryumcuda safkan endler balıkları var bol miktarda.

Eskişehir Akvaryum'da ve Mavidünyam'da endler balıkları var. Fiyatlarının 3 TL olduğunu öğrendim. Mavidünyam'dan 10 tane endler aldım. [​IMG]

Balıklar on numara gerçekten.

Fotoğraflara geçelim.

Eskişehir Akvaryum'daki endler balıkları:

Mavidünyam Akvaryum'daki endler balıkları:

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Cevap: Eskişehir'de orijinal endler balıkları

Maşallah gerçekten çok güzel balıklarmış. Malesef burada o kadar güzel balık bulmak imkansız. Ya bir sakatlığı oluyor yada renklerini iyi yansıtamıyor yerli üreticiden aldıklarını söylüyorlar. Ama hiç o kadar güzel değil. Balıklar çok sağlıklı gözüküyor.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  3. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Benim 5 senelik kolonime yeni kan olsun diye 10 tane aldım. Gerçekten harikalar.

4. uozgul

uozgul

Yer:
    Afyon
    İsim:
    ÜMİT ÖZGÜL

Bende de epeyce var endler Kiraz Karideslerle birlikte yaşıyorlar Bir Arkadaşımın hediyesi ama benim troplar ve malavilerden ötürü fazla ilgilenemiyordum resimleri görünce onlara haksızlık ettiğimi düşündüm birden

Sayfayı Paylaş