1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fıkra..

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Hiper0ktivE tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Dursun 85 model arabasıyla şehirde turlarken önündeki son model bir araca vurmuş. 2 Tarafta arabadan inmiş, zengin olan polis çağıracak iken dursun yalvarmaya başlamış abi ne olur yapma ben fakirim sen zenginsin affet abi ne olursun derken zengin adam affetmiş. Yollarına devam ederken Dursun yine vurmuş. Yine inmişler Dursun yine yalvarmaya başlamış abi ne olur affet beni sen zenginsin ben fakirim ödeyemem o arabanın masrafını demiş ve zengin tekrar affetmiş.

Yollarına devam ederken Dursun 3. kere vurmuş. Bu sefer lüks aracın sahibi tam belinden silahını çıkartıp inecekken, Dursun kafasını camdan çıkarır ve benim ben devaam eeet diye bağırmış :D

_________________________________________________________________________________________________

Dursun restorant da yemek yerken arkada bir adama hemşehrim sen Japon'musun ? Diye sorar.
    Adam: Yok değilim. Der.
    Dursun 10 dakika sonra: Hemşehrim sen Japon'musun?
    Adam: Hayır değilim! Der.
    Dursun: 10 dakika sonra: Hemşehrim sen Japon'musun ? diye tekrar sorar.
    Adam: He ula ben Japon'um!!! Der
    Dursun: Vallahi hiç benzemiyorsun.. :D
    ___________________________________________________________________________________________________

Temel ile Fatime geçinemezler. Temel boşanmak için dava açar. Hakim kararı verir.
    Temel seni Fadimeden boşuyorum ve 20 bin lira da nafaka veriyorum der.
    Temel: Allah senden razı olsun efenim 5 bin de ben veririm gül gibi geçinir gideriz. :D

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    :D :D :D :D :D Alemsin Murat kardeşim..

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Hiç Benzemiyorsun :D Koptum resmen yaa :D Paylaşım için teşekkürler.

Saygılar...

4. Molly_Oscar

Molly_Oscar

pala: pala: :D :D :D Süperdi, teşekkürler...

5. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Murat gerçekten güzeldi :D'' Hiç Benzemiyorsun '' :D

Sayfayı Paylaş