1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Facebook Grubu

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Warden tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Merhabalar saygılar:gif

Facebook sosyal paylaşım sitesinde baktığımda akvaryum hobisi ile ilgili birçok sitenin grubu mevcut.Muhabbet kuşları,hemster vs.. birçok hobi hakkında gruplar mevcut.Ve katılımda hatırı sayılır ...

Tabi şu anda bazı üyeler " Biz portalız farkımız olsun " diyebilir :) Ancak bence bizim de bir grubumuz olmalı.Sanırım önceden açılmış ancak 15-20 arası bir katılım alarak son güncellemesini geçen sene yapmış bir grup.Yani adeta kaderine terk edilmiş.Bence yenisi açılmalı ve katılım olması için elden gelen yapılmalı.

İstenirse yönetim istenirse müdavim üyeler istenirse müdavim üye - yönetim karışık yönetebilir.Ancak ben şahsi olarak hem normal üye hem üstad üye hemde yönetim statülerinden birer üye ile grubun açılması ve paylaşım yapılması taraftarıyım.Hem bu şekilde portal ailesi facebook'a taşınır ve oradaki arkadaşlıklarla aile ortamı pekiştirilir.

Herkesin fikrini bekliyorum.Ortak bir karar ile adım atalım....

Buyrun,

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üye değilim şahsen oraya ve sanırım bu yüzden ilgimi çekmiyor. Zaten orayı takip edecek fırsatı da bulamam sanırım. Fakat açılmasında sorun yok.

3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ben de iptal ettim üyeliğimi. Çok gereksiz bir sosyal paylaşım sitesi orası. Ne yazdığını bilmeyen, ne paylaştığını bilmeyen bir sürü insan var..

4. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Anlaşıldı :ay:

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    yok yok ben seni yönlendirmek için söylemedim. Açılabilir tabi ki de.. Ben sadece fikir beyan ettim. ;)

6. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam,
    Benimde facebook gibi sosyal paylaşım siteleri ile pek alakam yoktur.Temel abinin dediği gibide pek ilgimi çekmiyor..Ama kullananlar için güzel bir paylaşım sitesi olabilir.Teşekkürler.
    Saygılarımla..

7. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Zaten sizlerin fikirleri doğrultusunda hareket etmek istedim.Şu ana kadar gelen tepkiler gereksiz olduğunu söylüyor.Sizin fikirleriniz benim için önemli.

Zaten işim gücüm yok birde facebook'a mı vakit ayırayım.Şimdi geldi aklıma yarına ingilizce ödevim var :F :F

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Merhaba abilerim, arkadaşlarım..

Ben şimdi gecenin bir yarısı Facebook Grubu açmaya karar verdim ve açtım şuan Profil Fotoğrafının yapım aşamasını bitirdim ama biraz kötü oldu ileride değiştircem profil fotoğrafını, Grup link'ini vereceğim.. Şimdiden portal ailesini tebrik ederim ve davet ederim.. :)

http://www.facebook.com/notes.php?i...es/Akvaryum-Portalicom/144968942212886?v=wall

Saygılar...

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Arkadaşlar grup'a kimse katılmicakmı? Şuan Türker abi ve ben varım... Herkesi bekleriz.. :)

Saygılar...

10. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Bende eskiden sevmezdim faceyi.Son günlerde video izlemek için iyi oluyordu.Bende ekledim gruba kendimi.

11. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Gruba hemen katıldım bu arda çok teşekkürler benim de ingilizce ödevim vardi. :D :D (hayır gerçekten teşekkürler yanlış anlamayın kitapları buraya getirip başlıyorum... :D)

12. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Facebook kullansaydım girerdim gruba ama napalım kısmet.
    Saygılar.

13. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl
    Cevap: Facebook Grubu

Gruba katıldım.Duvarımda paylaştım 2100 kişiden bir kaç kişi gelir sanırım ilgilenenler çıkar :)

Sayfayı Paylaş