1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Farklı bir mekanda Lepistes.

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde reis tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Filtre ? Hava Motoru ? Haftada %20 su değişimi ? Stres ? Bitki ?

Biz ne yapıyoruz ? Yoksa boşunamı uğraşıyoruz? Bakın adamlar lepistesi nerde besliyor. saat:gif

İzlesene.com : Video - lepistes saksısı

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yeni varyetelerde çıkarsa ordan hiç şaşırmam. saat:gif

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

O kadar lemna minör ün, nuphar lutea nın içine beni koy bende yaşarım koca saksı dolusu su var orada hemde tertemiz suyuda yağmurdan geliyodur :D yemleri zaten sivrisinektir ooh gayet güzel :)

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Maşallah. Biz boşuna mı uğraşıyoruz acaba ? Her mekanda üreyebiliyor. Niye oksijen , fltre vs. vs. yoruyoruz ki kendimizi. aha:gif Eminim ki bizim akvaryumlarda ürettiğimiz lepisteslerden daha sağlıklıdırlar. Hemen hemen doğala yakın. Paylaşım için teşekkürler.

5. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN

Arkadaşlar,
    O gördüğünüz sadece bir saksı. Bizzat gidip yerinde gördüm, sokakta her saksının görüntüsü aynı...! Zannedersem biz boşuna uğraşıyoruz mız mız:gif

6. feronya

feronya

İsim:
    n
    Konuyu görünce geçensene yaptığımız nilüfer havuzu aklıma geldi....Havuza bırakılan Lepistesler su yüzeyine konan küçük sinekleri,ve havuzdaki artıklardan besleniyorlar ve gayet sağlıklılardı...

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Sen boşuna uğraşmazsın Uğur Hocam. Vardır bildiğin. saat:gif

8. feronya

feronya

İsim:
    n
    resimler...

9. feronya

feronya

İsim:
    n

10. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN

Tamam hocam az biraz bildiğimiz var, uğraşıyoruz da...! Ama adamlar hiç uğraşmadan beceriyor ya ben ona gıcık oluyorum... montz:
    15 tane akvaryum donat, her üç günde bir su değiştirirken hanımla papaz ol ! Yok bunlar kokuyor, çok nem var nefes alamıyorum !
    Saksılara mı koysam ben de balıkları...? huh:

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Ben bardakta bile lepistes yavrusunu belli bir boya getirmeyi başardım. Kaldı ki saksı...

12. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Hiç uzağa (taaa Taylanda) gitmeye gerek yok. Bizim işyerindeki havuzdaki ciklet balıklarına ne demek lazım ??

Volkan gördü, eminin Uğur'da görmüştür. Suyun resmen 2 cm altı güzükmüyor ama yüzlerce ciklet yavrusu (yavru dediysem 2-3cm boyunda) ve 10 taneye yakın yetişkin hayatlarından memnun mutlu mesut yaşamaya devam ediyor.

Sayfayı Paylaş