1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Filtre yarışması

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde RuPTuR tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Filtre yarışmasına katılan arkadaşlar filtreyi ne kadara mal ettiklerini ve sarfettikleri elektriği burada paylaşırlarsa sanırım DÜŞÜK MALİYETLİ VE EN ETKİLİ AKVARYUM FİLTRE PROJESİ yarışması daha anlamlı sonuçlanır kanımca.

1-Pakadam:2 lira.6 çıkışlı hava motoru 5,5 watt.5,5 watt/6=0,92watt.

2. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Filtre yarışması

Maliyet Sıfır herşey evde vardı su basma işlemini iç filtre ile sağladım. dön:gif dön:gif
    iç filtrede watt çok azdı elimi sokup balıkları korkutmak istemiyorum 350-500Lt/h gücünde

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Filtre yarışması

Yarışmadan sonra her paylaşım bölünerek ayrı bir başlık olarak katagorisinde yerini alacak arkadaşlar. Yarışmaya katılan projeleri anlamak açısından bu başlık güzel olmuş ama bölünüp yapımlar ayrı başlık olduğunda projelerin altından girip üstünden çıkacağız merak etmeyin. burda:gif

4. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Filtre yarışması

Ben gene de bu sorunun yarışmadan önce yanıtlanması taraftarıyım.Yani bir bakıma hodri meydan.Şunu da söylemek isterim,yarışma birincisi olursam ki bu mantalite ile olamam, hediyeyi 2. arkadaşımız alabilir.Ben sadece mantıklı bir yarışma sonucu çıkmasını diliyorum.

5. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Filtre yarışması

Evet arkadaşlar,Mustafa'dan başka cesareti olan yok mu katılan arkadaşlar arasında? smiley18.gif

Sayfayı Paylaş