1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Filtrem balığımın kuyrugunu parçaladı :(

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ozgeaytar tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. ozgeaytar

ozgeaytar

İsim:
    özge aytar
    Arkadaşlar balığım filtrenin yanından geçerken kuyrugunu filtreye kaptırmış bende görünce hemen çıkardım onu :( haliyle kuyruk parçalanmış şimdide kuyruk taraflarında kırmızı lekeler var ne olacak ya :( kuyrukları tekrar büyürmü ?

2. aSalet

aSalet

İsim:
    Gözde Koç
    Cevap: Filtrem balığımın kuyrugunu parçaladı :(

Yanında başka bir balık varsa sürekli rahatsız etcektir.Başka bir yere alman gerekiyor 5-10 hafta içinde düzenli bakılırsa düzelebilir

3. ozgeaytar

ozgeaytar

İsim:
    özge aytar

Ölmez değil mi? Akvaryumda birde kocaman bi japon balığı var onuda ayırdım çünkü diğer küçükleri kovalıyordu :(

4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Ayırmakla iyi yapmışsınız...Yem alıyorsa öleceğini sanmam...Kuyruğu da düzelecektir.

5. ozgeaytar

ozgeaytar

İsim:
    özge aytar

Yüzmüyor ki.Dengesini kaybetmiyor ama.Yeme geliyormu diye baktım ama yaklasmadı bile :(

6. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Daha önce yem alıyorduysa geçirdiği kazayla ilgili bir şok yaşıyor olabilir...Canlı yem deneyin olmazsa...Biraz ilgisini çekmek gerek şu sıra

Sayfayı Paylaş