1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fitoplankton Ürünü Hk.

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde Birader tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ne amaçla kullanmayı düşünüyorsun?

3. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Fitoplankton kültürünü başlatmak için temel abi. İyi mi kötü mü deneyen var mı diye sormuştum. reefphyto ya eşdeğer bir ürün mü acaba?

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Eş değer diye bir tanım veya ayrım yapmaya gerek yok. Önemli olan fitoplankton türünün ugunluğu, kültür kurulması sonrası tüm kültürler senin nasıl zenginleştirme yaptığına bakar. Zenginleştiremezsen dünyanın en iyi markası da bir hiçtir. Bu yüzden onlara takılma kültür başlasın gerisi sana kalmış. Tetraselmis midir göremedim, ne amaçla kullanacaksın tam anlamadım, kültür kuracaksın da o nerede kullanılacak vs.

5. Birader

Birader

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erkan Keser
    Üretimde kullkanıcam ama daha var araştırma aşamasındayım adam akıllı bir sistem kurmak için. Daha ortada akvaryum yok ama nelere ihtiyacım olduğunun listesini hazırlıyorum işte. Alparslan önce sistemi kur sonra bakarız kültürlere dedi onunla uğraşıyorum şuan zaten bittiğinde de direk çalışır vaziyete gelsin istiyorum.

Sayfayı Paylaş