1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fitoplankton nereden temin edilebilir

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Üretim Forumu' kategorisinde jildrime tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    mandarin çiftim için biraz pod temin ettim, ve türüne göre t-iso diye belirtilen fitoplankton ile beslersem çoğaltabileceğimi öğrendim,
    Fakat farklı kaynaklarda nannchloris cinside uygunmuş her ne kadar tam besleyici olmasada,
    En önemli problem canlı olarak bunları nerelerden temin edebilirim, illa yurt dışından mı getirmek gerekir
    Elinde mevcut olan arkadaş varsa ücreti karşılığı alabilir miyim,
    Üretim konularının hepsini altını üstüne getirdim satır aralarında çok güzel bilgiler var ama tam da anlaşılmıyor, mesela hangi çiçek gübresini kullanıyorsunuz :)

2. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Pod satan varmı ?

3. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    Tisbe cinsi getirttim ama besleyemedim öyle az hava ve soğuk su ile yaşıyorlar şimdilik

Onurs bunu beğendi.
  4. Collector

Collector

İsim:
    Yağız
    ben buldum arkadas canlısının yarım litresine 200 tl dedi istiosanız yarı yarıya odeyip yarı yarıya alalım

Onurs bunu beğendi.
  5. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    Yarım litresine 200 tl diyen arkadaşla iş yapmayalım, ben bulursam sizede haber veririm

Onurs bunu beğendi.
  6. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
  7. Collector

Collector

İsim:
    Yağız
    ben bulamamıştım bulursanız haber verirseniz sevinirim tek bulduğum oydu dandurulmuş çok var ama canlı olarak bulmak sıkıntı bende akvaryuma drek plankton olarak girmeyi planlıyorum dozaj pompasıyla

8. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Alparslan veya birader nickli arkadaşlarda mevcut diye biliyorum.

Sayfayı Paylaş