1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

fiyatlar ucuz çeşitler ilginç

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde muratozturk tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    Merhaba
    Arkadaşlar yaklaşık bir sene önce alışveriş yaptığım bir site vardı sahipleriylede tanışma şansım olmuştu bu gün bir balığı google da ararken bu siteye denk geldim harika fiyatlar ve çeşitleri var belki bakmak istersiniz diye düşündüm

canlı pet.

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Teşekkürler biliyorum burayı bir çok kişide bilir. Ama dediğiniz gibi fiyatlar okadarda ucuz değil daha ucuz sitelerde var:)

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Daha ucuz sitelerede örnek olursa güzel olurdu. Bende birkaç ürün almak istiyorumda bakalım ucuz bir site bulursak.

4. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    Mutlaka daha ucuzu vardır benim bu adresi paylaşmamdaki temel nedenim denenmiş olması birde tuhaf canlılar satılması mesala karabalık yada yılan balığı yada soğan salyangozu ( Red Union Snail ) baya hoş canlılar ben geçen sene başka bir kaç siteden alışveriş yaptım ve hep sorun yaşadım bu arkadaşlarlada 3 yada 4 defa alışveriş yaptım siparişlerim hep sayıca fazla hediyeli olarak ve garantili geldi bu gün google da arama yaparken soğan salyangozu sayesinde tekrar bu siteye denk gelince paylaşayım dedim

Sayfayı Paylaş