1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Flamingo Lepistes ve Cüce Vatoz

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde taygun tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Flamingo Lepistes ve cüce vatozların aynı yemi paylaşmalarını gösteren bir video. Anadolu türküsü eşliğinde.

Beğeneceğinizi umarım.

[video=vimeo;28892696]http://vimeo.com/28892696[/video]

Sağlıcakla

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Flamingo Lepistes ve Cüce Vatoz

Ellerine sağlık Tamer abi, her zamanki gibi sağlıklı canlılar ve süper bir video kalitesi. Maşallah maşallah.:emt:

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Tamer abi 41 kere maşallah demek istiyorum. Allah nazarkardan saklasın inşallah. Flamingolarına ve albino vatozlarına bayıldım. Hele siyah erkek vatozun bıyıkları mest etti. Sen sanırım bunların üretimini yapıyordum.

Bir sorum olacak abi. O yem seranın dip yemi dimi yanlış görmedim sanırım. Ben onu cama değil de direk tabana atıyordum ve lepisteslerimle vatozlarım seninkiler gibi üşüşüyordular. O yemi cama nasıl tutturdun bide bunu merak ediyorum.

Paylaşım için teşekkürler abicim.

4. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Ellerine sağlık Tamer abi.Maşallah çok güzel görünüyorlar. Hüseyin abi o yem Dediğin gibi galiba Seranın Spilurina tableti.Parmığınızla hafif bastırarak cama hemen
    Yapıştırabilirsin.

5. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Çok çok güzeller.:nazar:Maşallah

6. taygun

taygun Guest

Merhaba,

Beğenen arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah bunda sonra daha sık karşılaşacağız Portal'da.

Hüseyin o yem cama yapışan özel bir yem. Aslında özelliği yemin yüzeyinin vatuz gibi çok hafiften içbükey olmasından kaynaklanıyor. Cama parmağınla hafiften bastırınca yapışıyor.

Haktan bey, Sera Spirulinanın bu şekilde yapışacağını sanmıyorum. O yemlerin yüzeyleri dışa doğru boğumlu yani dışbükey. Bu nedenle cama yapışması imkansız. sanırım bir karışıklık oldu.

Sağlıcakla,

7. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Tamer abi Sera'nın Spirulina tableti bende var ve kolaylıkla cama yapışıyor.

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Peki bendeki Sera Spirulina niye yapışmıyor cama?

Tamer abi o yemin markası ne acaba vatozlarım için aynısını düşünüyorum da. Sera Spirulina mı yoksa ?

9. taygun

taygun Guest

Haktan Bey,

Merhaba. Doğrusu Sera'nın spirulinasının nasıl yapışır ben de şaşırdım. Hüseyin Bey de yapışmadığını söylüyor. Neyse, balıklar yesin de... :)

Hüseyin , o yemi ben bir arkadaştan almıştım. Kutusuzdu. Ama Ömer Bey Tropikal'ın cama yapışa yemini satıyor. Spirulina içerikli. Ben aldım. Balıklar onu da çok sevdiler. Bir görüş istersen. Ama biraz fiyatlıca gelebilir.

Sağlıcakla,

10. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

maşallah güzel çıkmışlar

Sayfayı Paylaş