1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Flowerhorn Yumurtlamış.

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde lepistes tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Dün akşam yolumun üstünde uğradığım petshopta gördüğüm flowerhornleri göstermek istedim.
    Flowerler akvaryumdaki hiç bir balığı köşeye yaklaştırmıyorlar. 10 cm'lik boyları ile 35 cm'lik prinhayı bile kovalıyorlar.

http://img812.imageshack.us/g/67890428.jpg/

cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık Muhammed güzel kareler. Yumurtaları sermiş yere. Acaba yumurtalar döllenmiş yumurtamı bilemiyorum. Teşekkür ederiz şahit olduğun anı paylaştığın için. toka:gif

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Abi dişide erkekte yumurtaların başından ayrılmıyorlar büyük bir ihtimal döllenmiş yumurtalar. Hemen her gün uğradığım bir yer. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.

4. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Maşallah inşallah gelir küçük flower hornlar :) :nazar:
    Flower Hornların formunu pek beğenmedim açıkcası ama akvaryum tam benim sevdiğim gibi karma bir amerikan tankı astronotlar falanda hoşuma gitti...İnşallah yumurtalarda bir sorun çıkmazda sahibi yavruları alır :) Paylaşımınız için teşekkürler... :)

5. Flower Horn

Flower Horn

İsim:
    Mustafa Yasin Aslan
    Kadircan beye katılıyorum,forumları çok düzgün değil,ancak bunun balıklara iyi ortam sağlanmadığından ve iyi diyet yapılmadığından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum,şayet yumurtalar bozulmaz ve yavrular çıkarsa birkaç adetini alıp hacimli,iyi filtre edilen,su değişimi aksatılmayan,oksijence zengin bir akvaryumda güzel kaliteli bir diyetle büyütüp içlerinde form ve renk olarak kendini gösterenler bırakılıp büyütülebilir.

Saygılar

Sayfayı Paylaş