1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Forum Eylemleri-Seçenekleri Düzenle

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Genel konu görüntüleme ayarı:

Aşağıdaki fotoğraflarda profil ve forum seçeneklerinizi ayarlama yolu bulunmaktadır. Bu kısımlardan yapacağınız ayarlar görüntüleme şeklinizi belirleyecektir. Forum eylemleri - seçenekleri düzenle kısmından konu ve mesaj gösterimi ayar kısmından eğer ' Normal Eski Mesajlar önce ' olarak ayarlarsanız yazacağınız mesaj konunun sonuna eklenecektir. Bu ayar alışık olduğumuz ayardır. Ayarlara ulaşma yolu foroğraflarda gösterilmiştir.

1.) [​IMG]

2.) [​IMG]

3.) [​IMG]

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Teşekkür ederim Temel abi. Güzel bi anlatım. :)

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Teşekkürler Temel hocam.

4. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Bilgilendirme için teşekkürler,
    Erman bey için hatırlatma:
    Yeni mesajlar menüsünde sizin kullanıcı isminiz ile ilgili problemin benzeri @Tanganyika_Lake için farklı biçimde geçerlidir,bu kullanıcınınismi hiç görünmemektedir.
    Tahminim karakter sayısı ile ilgili olmakla birlikte,benim sistemim ve tarayıcıma özel de olabilir,şu an ubuntu dan yazıyorum ve boş görünüyor ama dün akşam pardus ile isim görünüyor buton görünmüyordu.
    Windows kullanan arkadaşlarda da bu sorun varsa bildirmelerini rica ederim,bana özel ise boşuna meşgul etmeyelim.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Mozilla ve İE uzun karakterler olduğu için son mesaj ikonu görünmüyor. İsim görüntülemede sıkıntı yok Serdar abi....

6. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Ben şu anda işletim sistemi olarak Ubuntu 9.10 kullanıyorum ve sırası ile
    Chromium,Firefox ve Opera tarayıcılarının görüntüleri:
    [​IMG],[​IMG],[​IMG]

Not:pardus 2009.1 ile açtım,her üç tarayıcıda Ubuntu daki Opera görüntüsü gibi,isim var ikon yok.
    Sadece tarayıcı değil,işletim sistemi de etkili oluyor.

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    İşletim sistemim Windows Vista Home Basic, service pack 1 ve 2 yüklü, tarayıcım İE v.8 ve Mozilla v.3.6 Serdar abi.
    Senin 3. resimdeki gibi görüntülüyorum bende, yani Erman'ın ve Tanganyika_Lake Yavuz'un isimlerinin yanında ikonu göremiyorum.

Erman bunun ile uğraşıyordu ama ne yaptı bilmiyorum....

8. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Ermanın kullanıcı ismi düzelmişti dün akşam,yanında ikon vardı,uzun isimler Yavuz ve yeni üye olan Celal bey(Florasan Reflektörü)ilgili bölüme sığmıyor,Yavuzda sadece ikon görünmezken,Celal beyin kullanıcı adının birkaç harfi de görüntülenemiyordu dün akşam.

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Abilerim forum kenarlıklarını kaldıracağım birazdan. Dolayısı ile forum genişleyecek. Forum genişleyince öyle bir sorunumuz kalmayacak. ;)

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Serdar abi profil alanı darlığından kaynaklanıyor. Genişletiriz biraz sorun değil.

Sayfayı Paylaş