1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Forum Hakkında Şikayetleriniz

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde MR_EREN tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Benimde bir önerim var tabiki değerlendirme size kalmiş. Akvaryum hacmi hesaplama ve örnek vermek gerekirse 250 litrelik bir tanka şu kadar kum gider,şu kadar ışık miktari olmasi lazim gibi bir hesaplaya'ci olsa güzel olur hacim hesaplayici ve, dahada geliş tirebilir böyle bir sistem güzel olur düşüncesindeyim ve portaldaki sorulan sorulara cevap olucakdir. saygılar:gif

2. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Evet bencede gayet güzel olurdu.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bu söyledikleriniz başka bir forum sitesinde var. Sizlerde biliyorsunuzdur zaten. Bunlar işe yarayan şeyler. Şimdi o forum bu hesaplamaları iyice geliştirmiş ve 7-8 adet hesaplama var. Hepside birbirinden yararlı. Bizde böyle birşey yaparsak çok ama çok yararlı olcağını düşünüyorum.

4. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Evet başka sitede var ama biz uğraşalım onlardan daha güzel yapabiliriz bence..Geçen gün girmiştim onlarınkine baya güzel olmuştu..

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yapılacak arkadaşlar merak etmeyin, akvaryumun kat sayılarını bile hesaplarsınız. huh:

6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Bence yararli olucakdir kesin. Evet başka sitede var isim vermiyim ama gayet güzel yapmişlar.

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

İstediksen sonra herşey yapılır. Bu portal yöneticilerinde bu istek olduktan sonra merak etmeyin ;)

Temel abi aklıma birşey geldi ,

Mesaj yazarken belli bir ekran varya. Bu ekranı geçtikten sonra yazdığımızda sürekli yukarı atıyor. Anlatabildim mi ? Bu sadece bendemi oluyor yoksa diğer arkadaşlarımda da varmı ? Eğer böyleyse bir çözüm bulunulursa gerçekten çoook sevinirim.

8. HeRo_57

HeRo_57

web sitesinde tasarımda değişiklik ve buna benzer şeyler yapılacağı zaman haberim olsun ben web tasarım okuyorum kendim yapamasamda hocalarımızdan yardım alarak sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Fatih,nasıl mesaj yazarken sürekli yukarı atıyor ? Yazılarmı yukarı ilerliyor,ekranmı ?

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Olcay hocam, tarayıcıdan kaynaklanıyor. Explorer güncellendiği zan yapıyor, Mozilla firefox yüklendimi bir şey kalmıyor...

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Olcay abi mesaj yazdığımız beyaz ekran varya. Onun alt tarafına gelince artık her harfe basmamda mesajımın başına atıyor.

Anlatabildim mi ?

12. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Benimde bir şikayetim var. :) Portal acayip kasıyor 2 saat'te anca giriyor bölümlere, ve foruma bastığım zaman hiç hareket etmiyor ve kapatmak zorun kalıyorum siteyi. Düzeltilme şansı varmı aceba?

13. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Forumun yavaşlığı bir yere birde şu her bakımdan sonra yaşanan yüzlerce mesaj kaybına ne zaman bir dur denecek çok merak ediyorum.. Bu şikayetim ile ilgili dünde yazı yazmıştım bugün gene bakım yapıldı ve gene mesajlar yok.. Neden backup yapılmadan bu işlemler yapılıyor acaba ? Hem bizlerin vakit ayırıp yazdığımız hem vakit ayırıp okuduğumuz 100'lerce mesaj silinmiş gitmiş.. Dünyanın emeği çarçur oluyor ve bu açıkçası mesaj yazmaktan soğutuyor insanı.. Dost acı söylere giriyor bu dediklerim bilginize.. Konu açıp soru soran üyeler forumda bir açıklama göremiyor ve konularını arıyor.. Bunlar çok olumsuz durumlar ve hassasiyetle eğinilmesini rica ediyoruz..

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  14. seven_4u

seven_4u

İsim:
    Oğuzhan Er
    Kesinlikle görüşlerinize katılıyorum

İnternet sitesi ve web dizayn konusunda fazlasıyla tecrübem var.Eğer ihtiyaç olursa yardımcı olmaya hazırım...

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Volkan hocam merhabalar,

bildiğiniz gibi forumumuz vb sistemine geçti ve tabi kolayda olmadı. Zaman zaman forum bakıma alındığından bazı mesaj kayıpları yaşadık. Ama bu son kapanış bir sorundan kaynaklı değil,tamamen forumun dahada iyileştirilmesi adına yapıldı. Ve inşallah bundan sonra böyle bir sorun yaşamayacağız. Temel hocamız daha detaylı açıklamayı yapacaktır.Geçici olan bu durumdan dolayı tüm üyelerimizden özür dileriz.

taygun ve cirol bunu beğendi.
  16. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Teşekkürler Olcay hocam cevap için.. :) Bol backup'lı günler dilerim..

reis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş