1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Forum Tema Duyurusu

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Vbulletin sistemine geçişin ardından alışılmış kullanım yanında alışılmış görsel görünümü korumak için çaba harcadık. Mevcut sürüm son sürüm olduğundan tema seçeneği bulunmuyor. Bu yüzden defauld tema üzerinde düzenlemeler yapmıştık. Fakat artık daha düzenli ve daha ellenmemiş bir yeni görünüm ve tema ile yola devam etmek istiyoruz.

Tema ve görünüm olarak fazlaca değişim olduğunun ve bunun aslında olumlu olmadığının da farkındayız. Ancak yapı olarak en iyisinin olması için uğraştığımızdan biraz da bu konuda sizleri fazla zorlamış bulunuyoruz.

Yakında renk olarak, dizayn olarak çok aşırıya kaçmadan farklı tema ile forum yoluna devam edecek. Mevcut temaya alışmış arkadaşlar kolayca bu tema ile forumu kullanabilecek. Yeni tema hazırlığında ön planda tutulan rengin gözü yormaması ve hoş görünmesi olacak ve tabi iç yapısının daha ellenmemiş olması artısı olacak. Bu temanın yayına verilmesinin ardından tüm forum üzerindeki çalışmalar sona erecek ve normal mesaj akışımıza devam edeceğiz. Tema değişimi sırasında her hangi bir kapanma gibi birşey söz konusu değil. Değişimlerin fazlaca olması sonucu bilgi verilmesi anlamında sizlerle paylaşılmıştır.

Kısa bir süre sonra NTV televizyonunda haberimiz yayınlanacak. ;) Forumun tam anlamıyla oturmuş şekilde paylaşıma açık olması çok daha iyi olacak bu süreçte. SMF forum sisteminden geçişte düşüş yaşanması normaldir üye bazında. Zaten bu süreç hızlıca toparlanma aşamasını girmiştir.

Sonraki planlar içinde davetiyeli üyelik sistemi var örnek olarak. Forumun üye dışına tamamen kapanması ve belirli üyelerin edineceği davetiyeyi vermesiyle foruma ancak davet edilenlerin üye olabilmesi. Bu konuyu düşüncelerinize açacağız elbette.

Anlayışınız için teşekkür ederiz arkadaşlar...

2. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Emeği geçenlere teşekkürler,
    Temel hocam,şu anda portal style ve akvaryum style olmak üzere iki tema var,bunların dışında bir tema mı?yoksa ben yanlış mı anladım?

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Dün bazı değişiklikler oluyordu siteye girememiştik orada mesaj silinimi mi oldu mesajlarımın çoğunu bulamıyorum da.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Soğuk su içiyoruz o mesajların üstüne Doğuş kardeş.. Gene 100'lerce mesaj yedeği alınmadan uçmuş gitmiş.. Eğer her geliştirme ve değişiklik sonrası bu kayıplar yaşanacaksa lütfen forum daha fazla geliştirilmesin.. Biraz daha planlı programlı gidilse çok daha güzel olur.

ozgr bunu beğendi.
  5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Yedek almamak ile alakası yok Volkan, günde üç sefer yedek alınıyor foruma. Yedeksiz işmi yapılır, yoksa kardeş? Enteresan tarafı ne bizim aldığımız yedek, nede onların aldığı yedek geri yüklenmiyor hata veriyor. Kafayı sıyırdık sıyıracağız.

Yoksa hangi birimiz ister, bu kadar mesaj, bu kadar konu, bu kadar emek, bukadar üye kaybını. Hangi biriniz ister, yazdığınız mesajların, açtığınız konuların, harcadığınız emeğin gitmesini, silinmesini.

Bu güne kadar, sizlere daha iyi hizmet vermek, yarınlara daha iyi hazırlanmak için, verilen emekler, yapılan masraflar, harcanan zamanlar, hep mükemmeli yakalamak adına, harcanmıştır.

Bunları da atlatacağız, önce Allahın izni ile, sonra sizlerin desteği ile.

Sevgi ile kalın...........

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Dava açıp hakkımı aramaktan başka çare bırakmadınız bana.. :) Bu son durumdan dolayı herkesin canı bayağı sıkkın anladığım kadarıyla.. Ama abi suç sizde ben anlamam.Ben kullanıcıyım.Mevzu düşündüğümüz gibi değilmiş açıklama bizim isyanımızdan sonra geliyor der topu atar köşeme çekilirim. :)

7. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    Forum yİnemİ gerİye gİttİ

Attığım bazı mesajları göremiyorum. Forumda yeni bir düzenleme ile yine geriye gidişmi oldu acaba ??

8. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Evet sanırım eski yedekler atıldı. Herkezde aynı sorun var:)

9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Malesef Mecit hocam, yapacak bir şey yok, bundan sonra tekrarlamaması için elimizden geleni yapıyoruz.

10. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    inanın yeni temamız hazırlanıyor ve hem ben, hem tüm yönetimdeki arkadaşlar çok büyük emek harcıyoruz. Tema bitti ufak tefek bi iki işi kaldı. Yayınlamak üzereyiz diyebilirim :) Herkese şimdiden hayırlı olsun.

11. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Kolay gelsin bekliyoruz. Ama benim şu okudum mesajlar hep kalıyo bazen gidiyo bezen alayı çıkıyo mesaj yazdığım konular otamatik tekrar başkası mesaj yazana kadar bende görünmemesi lazım. Mozilla kulandım denedim aynı başka tarayıcılar denedim gene aynı benden kaynaklanan sorun değil bi baksanız. Birde özcan abi özel mesaj alamıyo ayarları yaptım dedi hayla alamıyo ?

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Özcan abi özel mesaj alabilir, atabilir. :ay: Okunan mesajların kalması zaman ayarlı olmasından kaynaklanıyor. Ona da bakacağız. Mesela bir üye foruma 3 gün girmeyip son mesajlara bakarsa en az 5 sayfa mesaj olması gerekir ancak belirlenen son zaman dilimi içinde yazılanları göseriyor. Bu ikisi bağlantılı.

ZeRo-x7 bunu beğendi.
  13. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Yeni temayı büyük sabırsızlıkla bekliyoruz.Umarım sitemiz adına iyi bir tema olur.

Yöneticilerimize de bu kadar yüklenmemek gerekir.Sonuçta ellerinden geleni yaptıklarına hiç şüphem yok...

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  14. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Güven bey kimse kimseye yüklenmiyo:) Sadece sorunları belirtiyoruz.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  15. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Evet sorunlarımızıda bildiremlim ki ona göre daha iyi bir forum oluşturulabilinsin.

16. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Perde arkasını bilemesekte çok emek verildiğini hepimiz biliyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Tek kelime ile, Müthiş... em34:

cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  17. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Çok modern bir tema olmuş. :helalolsun: Emeği geçen herkese teşekkür ederim...toka:gif

murer, cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  18. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Çok güzel bir tema emeği geçen herkese teşekkürler.

Müdavim Üye yerine Aktif Üye yazılmış.Ancak forum ana sayfasının en alt kısmında hala Müdavim Üye olarak geçiyor.Birde Portal Yönetimi yerine Forum Yönetimi yazılmış ve bence yerinde bir karar.Akv Portal... yerine Site Yönetimi yazılırsa daha modern olacağı kanısındayım.

Bunlar benden bir-iki öneri umarım yanlış anlaşılmaz.Tekrar emeği geçenlere teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim...

murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  19. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Bende Murat abime kaılıyorum. Yüklenme kesinlikle yoktur. Sadece sorunlarımızı dile getiriyoruz ki daha iyi bir portal oluşturalım diye...

ZeRo-x7, murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  20. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Temel, mükemmel olmuş, ellerine, gözlerine ve emeğine sağlık. em34: em34: em34:

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş