1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Foruma yeni bir yenilik daha ekliye bilirmiyiz.

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde expe tarafından 23 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Arkadaşlar merhaba acaba konudan anlıyan arkadaşlar böyle bişey yapabilirlermi.
    Foruma yeni eklenen sağ altta bulunan benim akvaryum bölümüne acaba akvaryumlarımızında ,resimlerini ekleyebilsek daha güzel olmaz mı.En azından kendi akvaryumlarımızda neler beslediğimizi nasıl beslenmesini yazdığımız, bölümde akvaryumlarımızıda görsel olarak sergileme imkanıda bulabiliriz.Böylece diğer arkadaşlarımız ve bizler için bir fikir olur.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Emre bey benim akvaryum kutucuğuna kendi akvaryum tanıtımı yaptığınız konu'nun link'ini ekleyebilrsiniz böylece diğer üyeler akvaryum ve baktığınız canlılara görebilecek.

lepistes, reis, zgrkaralar ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. rehisbay17

rehisbay17

İsim:
    ismail BAYINDIR
    s.a.
    bu işlerden çok anlamam ama; profil sayfamızda birden fazla resim ekleyebileceğimiz bir bölüm olsa, oraya akvaryumlarımızın resimlerini kaydetsek vede bir konu açtığımızda ve ya cevap yazdığımızda okuyanları direk o sayfaya yönlendirecek bir buton veya link adresi gibi birşey olsa!!! bu konularda tecrübeli yönetici arkadaşlarımız vardır heralde.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  5. rehisbay17

rehisbay17

İsim:
    ismail BAYINDIR
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ismail Bey Selam,

Sanirim platformu tam arastirmis degilsiniz. Sozunu ettiginiz yani olmasini istediginizin cok fazlasi mevcut forumda.

Kendinize ait bir blog olusturma imkaniniz var. Bu ozelligi bir anlamda kisisel sitenizin olmasi olarak anlayabilirsiniz.

Bolgunuzu olusturdugunuz da akvaryumunuzun her anini yayinlamak yaninda, kisisel makalelerinize kadar genis bir yelpazede fotograflar kullanarak kitlelere ulastirabilirsiniz. Yani blogunuzu diger internet sitelerinda yayinlayabilir ve arama motorlarindan ulasilmasini da saglayabilirsiniz.

'Benim akvaryumum' kisminin islevi farkli ve farkli bir amaca hizmet ediyor. Bir anlamda akvaryumlarimizin bilgilerine ve goruntulerine ulastiran bir kisa yoldur. Her üye mesajinda gorunen sağ alttaki 'Benim Akvaryumum' resimli açılır kutuya tiklandiginda genel akvaryum bilgileri bizi karsiliyor. Eger arkadasimizin akvaryumunu daha fazla merak ediyorsak acilir kutuda bulunan akvaryum tanitim linki yazan yere tikladigimizda arkadasimizin akvaryum tanitim konusuna veya blog linki verilmisse o bolume gidip inceleyebiliriz. Yapilmasi gereken bu alanlari gerekli sekilde doldurmaktir.

Cep mesaj...

Sayfayı Paylaş