1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Forumu Sağlıklı Görüntülemek İçin Tarayıcı Seçimi

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Site tüm özellikleriyle sırasıyla en iyi Mozilla Firefox, google chrome, Safari ve Hatalı olmasına ramen Explorer 7-8 ile kullanılabilmektedir.

Şifre kabul etme sorunları diğer tarayıcılarda yaşanabilir. Mozilla tarayıcısını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Mozilla indirmek için / Özellikle Öneririm.
    http://www.mozilla.com/en-US/firefox/ie.html

reis ve Erman Pehlivan bunu beğendi.
  2. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Temel abi,paylaşımın için eyvallah.
    Bende expoler 8 kullanıyorum,site çok yavaş.Mozillayı sevmesemde yeniden kuruyum.

Edit:
    Az önce mozillayı kurdum,sorun ortadan kalttı.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hatalı tarayıcı malesef Özgür expoler. Expoler adres kutusunun hemen sağında yukarı aşağı iki ok işareti var. O kutucuk tıklandığında tarayıcıyı uyumlu hale getir işlevi çalışıyor ama sorunlar bir noktaya kadar gidiyor.

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    İnternet explorerın tarihine baktığımız zaman, en geç güncellenen versiyon 6 idi. İnsanlar İnternet Explorer 6 yı 3 yılı aşkın bir süre kullandılar. Web sitelerinde yapılan yenilikler ve java eklentileri sayesinde tekrar güncellenmek zorunda kalan 6 nın yerini, 7 versiyonu aldı.

Explorer tarihinin en kısa ömürlü tarayıcısı ünvanını taşıdı internet explorer 7. aradan 6 ay geçer geçmez 8 i çıkardılar. Çünkü internet explorer 7 web sitelerine uyumsuzdu. Bunu önlemek amacı ile, uyumluluk modu'nu devreye soksalarda, internet explorer 8 de ömrünü kısa tutmak zorunda kaldı. Çünkü alel acele güncellenmiş bir tarayıcıdan, mozilla firefox ve rakiplerini yakalaması bekleniyordu, ancak başarılı olunmadı. Windows 8 de, 7 versyionu ile aynı kaderi paylaşmak zorunda kalacak..

Çünkü;

Şu anda Beta (deneme) aşamasında olan internet explorer 9 versiyonu gündemde.

Ancak explorer 9, windows xp için değil, windows 7 ve windows vista için geçerli. Buda, microsoft'un windows 7 ve vistanın satışlarını arttırmak için bunu yaptığını düşünüyorum.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/internet-explorer/download/ie-9/worldwide

Ancak yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Mozilla firefox, kesinlikle forumumuz için sorunsuz bir tarayıcıdır. Tavsiye ediyoruz.

volkantr34 bunu beğendi.
  5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Hep değil ama İ.E. W7'de zaman zaman forumun altına indikçe iniyor sanki bişey varmış gibi.. Bazende normal çalışıyor. Erman hocanın tavsiyelerine :ay:

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  6. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Yıllardır Mozilla Firefox kullanırım. Bence en iyi tarayıcı bu...

Erman Pehlivan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş