1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fotoğraf Eklenmesi

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Foruma fotoğraf ve video eklemlerinizi aşağıdaki foroğraf üzerinde belirtildiği gibi yapabilirsiniz. Yaşayacağınız sorunları buradan bildirirseniz hep konuyu genişletir hem de gerekli ayarlamalar yapılabilir.

Keyifli paylaşımlar.

Foruma resim eklemek için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Öncelikle; www.tinypic.com adresine girilir. ve aşağıdaki yöntemler izlenir;

1.)

2.)

3.)

Kopyaladığınız kodu olduğu gibi cevap yaz kısmına yapıştırırsanız; sorun yaşamamız olacaksınız...

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Saygılar.

murer bunu beğendi.
  2. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İSTANBUL Başakşehir/Gaziosmanpaşa
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Valla temel bey gösterdiğin yerlerden yükleme yapmaya çalışıyorum fakat hep 92 kb uyarısı veriyor. resim yüklemeyi gerçekleştiremiyorum. Bu konuyla alakalı çalışmalarınız umuyorum ki devam etmektedir. inşallah formumuz kısa zamanda da kolay kullanabiliriz. teşekkürler

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şimdi şöyle açıklamak isterim. Foruma bilgisayarınızdan direk fotoğraf yükletma imkanına sahibiz. Ancak bu özellik aslında eklenti ve rar dosyaları için koyulmuş. Eğer bunu serbest bırakırsak üyeler büyük boyutlu fotoğrafları foruma yükleme başlar ve tabi alanımız oldukça zorlanacaktır. En güzeli forum sayfasında sağ blokta bulunan fotoğraf upload bölümünden upload edip url olarak mesajlara eklemek. Yine diğer resim yükleme sitelerinden link alıp eklemek münkün. Bu bölümle alakalı düzenleme yaparız elbette. Konu görüntü ve tarih sıralamaları düzeltildi. Sırayla taşlar yerine oturacak. Zaten fotoğraf ekleme konusunda çalışmalarımız var.

Teşekkür ederim bilgi için.

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Abi çok güzel bi anlatım olmuş. Yardımcı olacaktır sorun yaşayan arkadaşlarımıza. Teşekkürler.

1 person likes this.
  5. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Erman bey,
    Bu konu ile ilgili değil ama yeni mesajlar listelendiğinde,son mesajı yazan kullanıcının isminin yanında bulunan ve son mesaja yönlendiren buton,bir tek sizin isminizin yanında bulunmuyor,düzeltmeniz mümkünmü?

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Serdar abi mümkün tabi ki. düzelteceğim not ettim. Hatırlatma için teşekkür ederim. ;)

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hazırlayanın sen olduğunu hatırlatayım, yani sana teşekkür ederiz.

İlgine teşekkürler Serdar abi. Üyeler fotoğrafları bilgisayarından direk yüklemeye çalışıyor. Güzel bir özellik ama fotoğraflar büyük oluyor malesef. Ayarları kısmak zorunda kaldık. Resim upload sitelerinden link alarak foruma fotoğraf eklemeleri daha iyi olur.

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Rica ederim Temel abi ne demek. :cekingen:

9. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Arkadaşlar biz sizlere teşekkür ederiz,kolaymı bu kadar kısa sürede değişim.
    Zamanla herşey oturacaktır yerine,kullanıcılar da gördükleri hataları/eksiklikleri bildirecekler tabiiki.
    Onlara da yardımları / işbirlikleri için peşin peşin teşekkür edeyim de borçlu kalmayalım,değil mi?:shh:

10. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Ben size en kısa yolunu göstereyim. [​IMG] böle yapıştırdığımız zaman hemen fotoğraf ekleniyor....:ay:

11. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    evet Kaancım ama butonu da kullanabilirsiniz. Veya yukarda anlatıldığı gibi IMG li olan linki olduğu gibi koıpyalayıp yapıştırabilirsiniz ;)

Sayfayı Paylaş