1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fotoğraf makinası hakkında

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ORGO tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam;
    Birşey soracaktım size,anlayanlar mutlaka çıkacaktır.Bilgisayarıma format attırdıktan sonra bilgisayrım fotoğraf makinamı görmüyor.Portala resim koyayım dedim daha demin,fotoğraf makinasını görmedi ne yapacağız?

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    bilgisayarın arkasında bulunan, ana kart üzerindeki USB slotlarına tak, Bazn format sonrasında PC nin ön kasasındaki USB ler çalışmayabilior. Bu şekilde bir dene bakalım. USB kablonun çalıştığından emin ol, kabloyu hem kameraya hem PC ye taktıktan sora kameryı play modunda aç, bazen bu şekilde de çalışabiliyorlar.

3. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Erman abi,usb kablosu çalışıyor ondan eminmde görmüyor.Arka tarafındaki derken?Bu işlerden pek anlamamda.saat:gif

4. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Fotograf makinasının kurulum Cd'sini yükledinmi acaba?
    Eğerki makinada sd kart varsa usb yerine karttan al derim resimleri daha hızlı olur.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    bilgisayarlarda USB ler bilgisayarın fişlerini taktığın yerde, kasanın önünde veya üzerinde olabilir. Arkadaki USB çıkışların; direk anakart üstünden, ön ve varsa üst taraftaki usb lerin harici anakarttan kablo uzatılarak oraya alınmış USB lerdir. Anakarttan harici kablo ile kasanın ön tarafına taşınan USB lerin çoğu (eski pc lerde sıklıkla görülşür) USB 1.1 desteklidir. USB portları iki çeşittir. 2.0 ve 1.1 .

Eğer makinen 2.0 destekli olmayan bir USB ye bağlanır ise; çalışmayabilir ve direk anakart üstündeki (kasnın arkasındaki usb girişleri) nden gücü almayı denemelisin.

Sayfayı Paylaş