1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Fotoğraf Yüklemek

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde alperen99 tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. alperen99

alperen99

İsim:
    alperen topaloğlu
    Arkadaslar bir de 17-20 cm boyutlarında büyük bir vatozum var birşey olur mu?

Resim nasıl koyuluyor resmini koyayım ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    imageshack sitesine tıklayın. Browse butonuna tıklayın ve bilgisayarınızdan fotoğrafı seçip fotoğrafa tıklayın. Site fotoğrafı alacak. Ardından şimdi yükle butonuna basın ve bekleyin. Açılan sayfadaki linklerden doğrudan link seçeneğindeki linki kopyalayın ve foruma mesaj yazdığınız editördeki bu

Resim ikonuna tıklayın sayfaya eklenen kodların arasına fotoğraf linkini yapıştırın. Hepsi bu.

3. alperen99

alperen99

İsim:
    alperen topaloğlu
    Tam olarak nerdeki yereyi alcaz söyle yazıyor ?

User picture

upload: file url
    allowed: jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf, less than 1024 kilobytes.

.............................................................................................................................
    My ImageShack Home Page URL

(this is URL where your friends can see your public images and slideshows)

.............................................................................................................................
    My Purchased Photos

Click here to see.

My ImageShack Registration Code

About myself

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Orası neresi. :D Benim tarifimi tekrar okuyun ve takip edin.

5. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Browse bastıktan sonra resmi seçip yükleyin. Yüklenen resim solda görünecektir. Forum kodlarının olduğu kısmı kopyalayıp buraya yapıştırabilirsiniz.

6. alperen99

alperen99

İsim:
    alperen topaloğlu
    Tamam hallettim büyük mü vatoz?

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Diğer konuya fikrimi yazdım. Tebrikler fotoğraf eklemeniz için. Vatoz büyükmüş evet.

Sayfayı Paylaş