1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

frag taşı ve mercan yapıştırıcısı

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde seaman038 tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    arkadaşlar merhaba frag taşlarını rastgele bir video seyrederken yapılışını gördüm ve denemek istedim.

silis ince kum aldım onu biraz ıslattım kuma düz bir cisimde bastırarak sıkılaştırdım ve elimdeki bir adet frag taşını kalıp olarak kullandım ardından beyaz çimentoyu akıcı bir kıvama getirerek içlerine doktğm ve kurumasını bekledim daha sonra 1 hafata boyunca suda beklettim ve her gün suyu değiştirdim yaklaşık 1 aydır akvaryumdalar ve hiç bir sıkıntı yaşamadım
    gelelim yapıştırıcı konusuna mobilyacıların kullandığı yanında siprey soğutucusu olan bir yapıştırıcı aldım kokusu ecotech ile aynıydı sipreyini kulanmadan bir mercanda denedim ve canlı yapıştırıcının yüzeyini kapatmaya başladı
    yaklaşık 200 gr yapıştırıcı 8,50 tl ye geldi şahsıma frag taşı ve yapıştırıcıya yüksek bedeller vermekten kurtuldum dileyen deneyebilir saygılarımla

Sayfayı Paylaş