1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Frontosa Akvaryumları

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Frontosa besleyeceklere dekor konusunda faydası olur düşüncesindeyim.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Frontosa Akvaryumları

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Frontosa Akvaryumları

4. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Frontosa Akvaryumları

Yavuuuzz bakk bakk :) Çok hoşuma gitti birden Frontasa besliyesim geldi valla :)

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Frontosa Akvaryumları

İsmail hocam paylaşım için teşekkürler güzel bir konu olmuş, Kubilay besle diyeceğimde akvaryumun hacmi az. :)

6. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Frontosa Akvaryumları

Evet ya :( Anca yeni akvaryumda

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Frontosa Akvaryumları

İsmail hocam, sizden bir ricam olacak en son fotodaki, fotoyu kaldırırsanız sevinirim. :) Tabii bu size kalmış birşey nasıl isterseniz öyle yapın. :)

8. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Frontosa Akvaryumları

Bende balıklardan daha çok gelir alsam akvaryumu büyüteceğim ve frontosa besleyeceğim.Ahh ahhh ne güzeller ya.Allah'ın yarattıkları işte.

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Frontosa Akvaryumları

Çok güzel gerçekden teşekkürler paylaşim için. Benimde besleyesim geldi valahi. :D

10. oguzhankevser

oguzhankevser

İsim:
    oğuzhan özgen
    Dekorlar gerçekten çok güzel. Ancak balık için değil insan gözü için çok güzeller. Frontosaların aslında çok fazla da rahat edebilecekleri dizaynlar değil bunlar.

Not: Bu forumu , özellikle tanganyika bölümüne biraz göz gezdirdim. gördüğüm kadarı ile tropheus ağırlık kazanmış görünüyor. Burada biraz zehirleme , kana girme , aşılama yapmak gerekecek gibi. :)

murer bunu beğendi.
  11. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Oğuzhan Hoca'm, herkez bir virüs yayıyor platformumuzda, şimdi sıra sizde.:F:F:F

Bazılarımız hayat mavide diyor, bazılarımız troplar iyidir, ben yeşil bambaşkadır diyorum. Görünen o ki; yavaştan ben maviye, tropçu arkadaşdan biri yeşile geçmek üzere, bakalım biz sizi zehirleyebilecekmiyiz.:D:D:D

Tekrardan hoş geldiniz.....

12. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    İsmail'cim fotoğraflar gerçekten harikalar bayıldım.. Eline emeğine sağlık.. Bitkiliden vazgeçtiğim zaman ya frontosa yada astronot besleyeceğimi hepiniz biliyorsunuzdur. :) Bu fotoğraflarda ağır tahrik unsuruda var yok değil.. Oğuzhan beyin frontosa konusunda ki tecrübesini isak'tanda biliyorum zaten.. Kendisinden bir arkadaşım için frontosa yavruları almıştık.. saygılar:gif Bakalım kimler nasıl zehirlenecek :)

Oğuzhan bey sizide Portal ailesinde görmekten dolayıda çok memnun oldum.. Saygılar

cirol bunu beğendi.
  13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bırakın Allah aşkına, konunun altına süper dekorlar, mükemel akvaryumlar yazmışsınız. Sonra frontozalara uygun dekorlar değil ifadesi gelince biriniz maviye, biriniz yeşile dönmüşsünüz. :D

Hayat mavide bence de. :F

Sayfayı Paylaş