1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Frontosa Hakkında

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Rador tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Merhabalar...

Bir çok akvaryuma gittim (özellikle Pendik'te) frontosaların yavrularına 17,50 TL demişlerdi. males: Orta boydan biraz büyüklerine ise 60 TL. Gerçekten abartmıyorum.Acaba heryerde pahalımı frontosalar yoksa biraz fazla fiyat mı koymuşlar balıklara.Sizin de görüşlerinizi almak isterim.

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Frontosa Hakkında

Frontosalar pahalıdır ama türüne bağlı. Brundi'mi, Kigoma'mı, Blue zaire türlerimi. Hangisi belirtirseniz sevinirim. Vede kaç cm olduklarını belirtirseniz iyi olur.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Frontosa Hakkında

Ümit,yeşil papağanamı gittin yoksa ? :)

Akvaryumcularda genelde balıklar pahalı olur. Bunun yerine çok daha uygun fiyata ve daha sağlıklı balıkları hobicilerden temin edebilirsin. burda:gif

4. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Frontosa Hakkında

Sanırım öyle birşeydi.Çevresinde PetShop gibi akvaryumcular var.Bir daha gitmeyi düşünüyorum oraya fakat şuan değil.Frontosaların türleri Brundi gibiydi.Kafası çok fazla olan da değil,az olan da değil saygılar:gif

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Frontosa Hakkında

Ümit frontosaların hepsi kafalıdır, dişileri bile kafalıdır ama az kafaya sahiptir. :)

Sayfayı Paylaş