1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Frontoza Beslemek İstiyorum

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde omerrr1905 tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. omerrr1905

omerrr1905

İsim:
    OMER ome
    Merhaba;

Sizce tasarım nasıl olmuş ve besliyecğim balık konusunda biraz kararsız kaldım fikirleriniz benimle paylaşırsanız sevirim.

80*40*50
    160 lt akvaryum
    aklımda olan balık türleri
    frontosa
    Sarı prenses
    ahli
    yunus

teşekkürler

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  2. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    Oncelıkle hayırlı olsun. iç dizaynını beğendim ama arka fon cok karısık gosterıyor sankı. tür secimine gelince frontoza hakkılda bilgim yok ama eger cok ıstersen sarı prenses ahlı ve yunusu aynı akvaryumda beslersın. ahlı bıraz agresıftır ama cok bı zararı dokunmaz. Tek tür e baglı kalmana gerek yok sarı prenses ve ahlı uyum ıcerısınde yasıyorlar. Önerimde bu yönde olur. SP ve yunus ;)
    IMAG1114.jpg
    Buda benım akvaryum ıste:rolleyes:

veysel bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Öncelikle hoş geldiniz, arka fonu sade yapıp Atilla'nın verdiği örnekteki gibi sarı prenses tek tür beslersen güzel bir tank olur.

Crushinq bunu beğendi.
  4. omerrr1905

omerrr1905

İsim:
    OMER ome
    Teşekkür ederim yorumlarınız için dediğiniz önerileri deneyeceğim.Peki arka fon hangi renk olmalı sizce ?

veysel bunu beğendi.
  5. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    Tamamen sizin zevkinize kalmiş. Kendi fikrime gore düz siyah derinlik katiyor. Ama bendeki gibide dalgali düz mavi ayri bi canlilik katiyor. Sana kalmis:)

veysel bunu beğendi.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Siyah güzel olur.

Sayfayı Paylaş