1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Frontozam dişi mi ve ağzında yavru varmı

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde TETRAEX tarafından 2 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. TETRAEX

TETRAEX

İsim:
    ömür erdem
    Arkadaşlar ekteki resimlerdeki balığımın cinsiyetinin dişi olduğunu düşünmekteyim. Ayrıca ağzında yumurta olduğunu sanıyorum. Yem yememekte ve testinin içinde sürekli saklanmakta. Diğer balıkları testi etrafından uzaklaştırmakta. Bundan önce sarı prenses besledim ve yavru aldım biraz anladığımı düşünüyorum bu konuda ama bu sefer zorlandım. Resimlere bakıp yorum yaparsanız sevinirim çok teşekkür ederim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Frontozam dişi mi ve ağzında yavru varmı

Fotoğrafta ağzı dolu frontoza görünmüyor. Soldaki küçük olan dişeye benziyor boyut vb olarak ama bu şekilde anlamak zor.

3. Yağız

Yağız

İsim:
    yağız

Bende göremedim yavru yok yem yemiyorsa bi sorun var demektir ilgilenmeni tavsiye ederm yumurtadan değil yani

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Ağız altı şişmiş gibi duruyor ve tüpçük çıkarmışa benziyor en son fotoğraf'ta eğer sürekli saklanıyor ise ve saklandığı bölgeden balık kovalıyor ise muhtemelen yumurta vardır..

Saygılar Bol Yavrular...

Sayfayı Paylaş