1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Gökçe ada gezisi ve adadan getirdiğim kayalar

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde lcturkey tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Temel abi dediğin gibi biraz daha yukarıya çıkacak ve genişleyecek sadece dışarıdaki kuru kayalar bu kadar olduğu için ekleyemedim.bir iki gün daha kurusun diğer kayalar onlarıda karşıya benzer şekilde dizip kenarlarından dallar filan çıkartacağım.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sıkma canını ya olacak, ya olacak. :basardim:

3. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Arkadaşlar kayaları dışarıda kuruttuktan sonra bu akşam tekrar akvaryuma koydum ve artık kalıcı olacak dekoru oluşturdum.Umarım kayaların içindeki bütün aptasialar sıcak güneş altında ölmüştür.Yaklaşık 10 gün kayalar güneş altında kaldı.

İşte yeni dekorun resimleri

4. taygun

taygun Guest

Levent Merhaba,

Bu dekor süper olmuş. Harika bir derinlik var görüntüde. Vadi girişi gibi olmuş. Bir de hazine sandığı ile balık adam koydun mu 10 numara olur. smiley18.gif fır fır:gif

5. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Teşekkürler tamer abi benimde hoşuma gitti yeni dekor.Aptasilar bana dekoru değiştirtti :) İnsallah tekrar görünmezler.Ufak tefek eklemeler daha yapacağım dekora ama genel hatları bu şekilde olacak.

6. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Hep bitkili akvaryumlarda derinlikten bahsedilir ama şuan görüyoruz ki tuzlu su akvaryumlarında da harika bir derinlik elde edilebiliyormuş :helalolsun:
    Gerçekten şık olmuş bana göre...İlerleyen günlerde renk cümbüşüyle birlikte nasıl görünecek merak ediyorum...

Ellerine sağlık Levent Abi.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Levent ilk gün dekorunu eleştirmekle ne kadar doğru yaptığımı şimdi daha iyi anladım. Çok güzel olmuş demeyeceğim. dil: Çünkü harika olmuş. em34: Ama sanrım bana hak vermişsindir biraz. Nerde o görüntü nerde bu görüntü. Tamer abiye eynen katılıyorum derinlik ve doğal ortam havasını yakalamışsın. İnşAllah aynı güzellikte ve sağlıkta balıklarda olacak içinde. Yukarıda yazdım tekrar yazmak istiyorum, ya olacak ya olacak. ;)

8. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Temel abi , Türker kardeşim teşekkürler.Temel abi gerçekten çok haklısın ilk dekor çalışmam olduğu için o zaman gözüme güzel gözükmüştü ama şimdi kayaların bu şekli çıkınca ortaya iyi ki de aptasialar görünmüş dedim :) Az önce ilk yaptığım dekorun resmine baktım bir de buna baktım arada dağlar kadar fark var.

9. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Gerçekten fantastik duruyor. Tebrikler. ;)

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    naz: naz: naz:

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Tankın bu son dizaynı gerçekten harika olmuş Levent bey ellerinize sağlık ;)

12. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Hepinize teşekkürler.Dekor çok güzel olmuştu ama artık yok malesef kuruttuğum kayalardan 1-2 tane aptasia tekrar hortlamış ve kumun üzerine inmiş.Aptasiaları kumun üzerinden aldım ve hemen yeni koyduğum kayaları çıkarttım.Yarın kayaların hepsini kaynatacağım ve o şekilde akvaryuma koyacağım.Anlamıyorum nasıl bir canlı bu 10 gün dışarıda kaya kurutuldu sıcak su döktüm üzerine ama kurtulamadımçTek çare kaynatmak çok sinir bozucu birşey :(

Sayfayı Paylaş