1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Göz bozukluğu

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ORGO tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selamlar,
    Sizlere birşey danışmak istiyorum.Bu sene bilgisayar dersleri görmeye başladık(bölümüm bilgisayar),normalde evde bilgisayar başında dururken gözlerimde hiç bir sorun olmazdı,fakat son 1 aydır okuldaki bilgisayarlara baka baka gözlerim yoruluyor,bulanıklaşıyor vs.Bu göz bozulmasına işaret olabilir mi?Yoksa kuruntumu yapıyorum acaba:der:Fikir danışayım dedim.Doktora gitmeyi düşünüyorum..

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Bence bir görünmen gerek dilendirici gözlük tavsiye edebilirler.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Okuldaki bilgisayarların ekranları göz koruyucu şekilde olmayabilir. Nasıl ekranları var ?

4. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    8 yıldır bilgisayar başında olan ve bunun 5 yılını profesyonel iş hayatında geçiren biri olarak, yeni başlayanlarda sıkça görülen bir durumdur. Uyku düzeni bu konuda çok etkili olmakla birlikte, bilgisayar karşısında geçirilen her bir saat sonunda muhakkak 3-5 dk oldukça uzaktaki bir noktaya (mümkünse pencere dışına) bakmanız ağrıyı ve sulanmayı geçirecektir. Geç saatlere kadar bilgisayar başında durmayın ve akşam saatlerinde yoğun ışıklı ortamlarda bulunmayın. Bilgisayar veya televizyon karşısında ise odanın ışıklarını kapatıp oturmayın.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Monitör göz koruyucusu kullanmak lazım uzun süre pc başındaysanız.Tabi yeni monitörlerde pek sorun olmuyor ama tüplü monitörler gözleri mahvediyor. Hele birde benim gibi monitörün dibine kadar sokuluyosanız.:)

Sayfayı Paylaş