1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Güzel bir akvaryumcu

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde fth-94 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Forum İstanbul'da gzerken gözüme bir pet shop çarptı hemen içeri daldım birde ne göreyim balıklar :) Ama çok güzel bir yerdi balıklara ayrılan akvaryumlar küçücük değil büyük bir akvaryum ve akvaryumdaki balık sayısı azdı. Bunuda sizlerle paylaşmak istedim. Depoya eşya doldururmuş gibi doldurmamışlar akvaryumları. Bu yönden çok hoşuma gitti.

Muzikopat bunu beğendi.
  2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Güzel bir akvaryumcu

Forumİstanbul'da seyirlik Turkuazoo dışında bildiğimiz akvaryumcuda varmış demek. Dün geçerken 15 dk uğramıştım ama çok kalabalıktı. :hasta:

Belki yarın giderim Fatih kaçıncı katta acaba burası? Dolaştırma beni çok fazla. :)
    Bu arada fotoğraflar içinde çok teşekkürler.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Güzel bir akvaryumcu

Türker abi en alt katta Arkadaş pet shop bayağı bir büyük. SRica ederim yarın senden de resimler bekliyorum :) :)

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Güzel bir akvaryumcu

Fatih fotolar için teşekkürler, Forum istanbul tam olarak nerde. :F :D Pek dolaşmadığım için bilmiyorum. :D

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Güzel bir akvaryumcu

Atatürk Havaalanı- Aksaray metrosuna bin. Kartaltepe-Kocatepe ( yeni adıyla Kartaltepe-forum istanbul ) durağında in kalabalığı takip en hemen 10 metre ileride zaten. Metro ile yanyana yapmışlar ulaşım çok kolay ;)

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Güzel bir akvaryumcu

Tamam sağol Fatih, olmadı senle gideriz. :D

Sayfayı Paylaş