1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

////////G.S.İ///////İşte komple nano 38lt.

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde G.S.İ tarafından 17 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu
    (Satılanlar):
    - Jeneca Nano full tank ve katkı maddeleri + 3kg aqua life mercan kırığı kum.
    Adet Fiyatı: 1.
    Toplu Alım Fiyatı: 150 ytl.
    Adedi: 1.
    Boyu: Ana tank:
    -35cm boy - 30cm en-36cm yükseklik
    -Kendinden sump ölçüleri:35cm boy-6cm en-36cm yükseklik
    -Toplam 38 lt sump dahil.
    İli/Semti: Antalya -Güzeloba.
    İrtibat Bilgileri: 0542 541 31 03
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Alıcı öder.Fotoğraf:
    1-[​IMG]
    2-[​IMG]
    3-[​IMG]
    4-[​IMG]
    5-[​IMG]
    6-[​IMG]
    7-[​IMG]
    8-[​IMG]
    Katkılar:
    Brightwell PH+ Marine 250ml(8.45 fl oz)-Brightwell Iodıon 250ml(8.45 fl oz)-Brightwell Calcıon 250ml(8.45 fl oz)-Brightwell Strontıon 250ml(8.45 fl oz)
    Diğer Ek Bilgiler:
    Tuzlu suya gönül verenlere selam.Çok severek alıp resif yapacağım nanomu ilgilenemediğim için satılıktır.Diğer 270lt zor bakıyorum sınavlarım yüzünden bilenler bilir.Şimdi sistem jeneca komple set olarak armatürlü pl white 10.000 lamba-sump motoru -biobalları carbon filtresi ve ısıtıcısı - kumu mercan kırığı sıfır numara new life aqua- katkı maddeleriyle(çok az kullanılmışıtr)keyfe keder satılıktır.Acelesi pazarlığı yoktur sıfır ayarındadır.Sadece içine su,balık ve kaya konacaktır.Ürün baş ucumda beklemektedir.**Kayaları marine tankıma aldım satışta değildir.

2. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu
    Yukarıdakilerin hepsi dahil komple 120 ytl oldu daha ne olsun artık gitti gidecek günceli..

3. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu
    Satılmıştır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş