1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Gabriel Garcia Marguez der ki…

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde 7. Sanat tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. 7. Sanat

7. Sanat

Yer:
    Antalya
    İsim:
    Ahmet Aydemir
    Gabriel Garcia Marguez der ki…

Seni sen olduğun için değil, senin yanında olduğum zaman, ben olduğum için seviyorum.

Hiç kimse senin gözyaşlarını hakketmez, onu hakeden seni ağlatmayacak olandır.

Birisinin seni senin istediğin gibi sevmemesi, onun seni tüm varlığıyla sevmediği anlamına gelmez.

Gerçek dost ellini tuttuğunda kalbinede dokunabilendir.

Birini özlemenin en kötü yolu, yanyana oturduğun halde onu hiçbir zaman elde edemiyeceğini bilmendir.

Üzüntülü olduğun zamanlarda bile gülümsemeyi asla bırakma, biri gülümsemene aşık olabilir.

Bu dünyada bir insan olabilirsin ama birisi için dünya olabilirsin.

Zamanı seninle geçirmekle ilgilenmeyen biriyle zaman harcama.

Belki de ALLAH doğru kişi ile karşılaşmadan önce yanlış insanlarla karşılaşmamızı istemiştir. Minnet duygusunu böyle tadacağız.

Bir sona geldiğin için ağlama, onu yaşadığın için gülümse

Seni kıracak insanlar her zaman olacaktır, öyleyse güvenmeye ihityacın var, sadece dikkatli ol.

Daha iyi bir insan ol ve yeni bir insanla karşılaşmadan, o kişininde senin kim olduğunu bildiğini ümit etmeden önce, kendinin kim olduğunu bildiğinden emin ol.

Çok fazla uğraşma, en iyi şeyler ummadığın zamanlarda olur…

Sayfayı Paylaş