1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Galiba Gerçek Karadenizliyim

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 5 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu akşam ev halkını kendime baya güldürdüm. Sizinle de paylaşmak istedim. Hanım hazır alçıdan süs eşyalarını boyasız olarak alarak boyuyordu. Elimdeki kalekimden şekilli bir şişeyi kalıp olarak kullanarak bir şekil çıkardık fena olmadı. Boyanıp abajur altlığı olacak ama bugün boyadığı Mevlana motiflerini beğenince bunun kalıbı olsa da boyayıp hediye etsem dedi.

Tam bu noktada Karadenizlilik devreye girdi ve şişeden yaptığım kalıbın havasıyla Mevlana motifinin içine kalekim bastım kalıp kolay diyerek.:F Fakat kalıbı şişeyi kırarak çıkardık doğal olarak ve yine doğal olarak mevlana da kırılmalıydı içinden kalıbı almak için.:F Kısaca büyük Mevlana süs eşyası gidecek yerine az daha küçük minyatür Mevlana süs eşyası gelecekti. Bir de üstüne bir daha boynacaktı. Bu yapılanı kırıp içindekini alacaktık mecburen, boşalttılar içini abar topar.:F

yasemin elif ve METİN SUVAR bunu beğendi.
  2. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Cevap: Galiba Gerçek Karadenizliyim

Enteresannn. Tebrikler:)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. E.Özdemir

E.Özdemir

İsim:
    Egemen Özdemir

Temel Abi, Türk Türktür. Türk zekası Karadenizde de Egede de aynıdır :D. Yengeden fırça faslı acılı olmamıştır umarım :D

METİN SUVAR ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Temel abi Eğemeninde dediği gibi Türk Türktür.Türkün zekası mükemmel ama biraz terse çalıştıryoruz sanki.Karadenizlilerin wıreles meselesini biliyor musun?

Sayfayı Paylaş