1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Gammarus Uludağı

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde osmanca tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. osmanca

osmanca

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Osman Badan
    Arkadaşlar dayım üniversitede biyolog, gammarus ve türleri hakkında araştırma yaptılar.Ege Marmara ve Akdeniz de yaşayan gammarus türleri hakkında tezlerinin sonucunda gammarusları dereden denizden ve gölden temin edenlerde hastalık çıkma olasılığı yüksek gammaruslar mikro organizmalar ile besleniyorlar.malum denizlere gollere derelere akan kanalizasyon suları ve sanayi artıkları bu canlıları etkileyebilir.ama yeraltı kaynaklarında bulunanlar gayet temiz ve orjinal yemlerdir. Dayının açıklaması bu bende Ulu dağın arkasında yer altı kaynağında bu türde buldum adı( gammarus uludagı ).akvaryumda üretmeye çalıştım ama uzun zamanda %5 verim aldım sonunda kendi suyunun bulunduğu yerde 3 senedir ufak bir tank tesisi kurdum 100 kilo kadar ürettim.yakında İstanbul a emin önüne akvaryumculara canlı bir şekilde getirmeye çalışacağım, kilosu 150 tl'ye toptan vereceğim canlı getirmeyi başarabilirsem talep eden balık , kaplumbağa ve kertenkele besleyen arkadaşlar olursa bu fiyata verebilirim, cikletlerime ve kaplumabağalarıma veriyorum gayet canlı ve dinç oldular üremeleri hızlandı.Tavsiye ederim,kurutulmuş yemlerin %70 besin kaybı olduğunu hatırlatayım.tel:0533 290 41 22

halituzun bunu beğendi.
  2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    enteresan bir çalışma tebrik ederim. umarım muvaffak olursunuz.

Sayfayı Paylaş