1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Garage Sale - Tüm Malzemeler Bir Arada

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Rubbertooth tarafından 11 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba,

Elimdeki balıkları tuzlu suya geçeceğim için sembolik bedelle sahiplendirmek istiyorum.

Ayrıca satılık ekipmanları da aşağıda bulabilirsiniz.

11/07/2017 bugünden başlayarak 1 hafta süresince her alımda yanında dolgun buket yosun problemi olmayan H.Cuba zemin bitkisi hediye edilecektir. Tropic olarak alınıp tabana yayılmıştır. Değeri 35+ TL dir.

CANLILAR

Hepsi süper sağlıklı, çeşme suyuna alışıklar.

10 adet ember tetra - 1 yaşında XL
    5 adet galaxy rasbora - 1 yaşında XL
    3 adet otocat - 6 aylık ML
    1 adet moli - 6 aylık ML
    2 adet ayışığı rasbora -6 aylık ML
    3 adet bloody marry karides - 6 aylık L

Hepsi için sembolik olarak 50 tl istiyorum.

---------------

30KG civarında türlü ebatlarda Dragon Stone 100TL.

Tüm parçalar tek tek seçildi, hepsini çoook uzun uğraş ile temizledim, direk kullanılabilir durumda, bir kısmını şuan kullanıyorum, bir kısmı hiç kullanılmamış. Tek seferde verilecek, parçalı satılmayacak.

----------------

Aquatic Life (SunSun Hw-302) Ext-2000 1000lt/H filtre

3 geniş sepetli (Kutusunda) ( Sun sun 302 nin aynisidir birebir sadece marka farkli)+ Yedek mıknatıs ve mil + Yedek vana takımı + Yedek kafa contası + 16mm Lily Pipe emiş ve basış + Sıfır orjinal 2 adet mavi biyolojik süngerleri + 1 sepet seramik halka + İsta Max Mix L co2 reaktör - 150 TL

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, tertemiz, yanındaki yedekler ile yedek parça sıkıntısı düşünmeden uzun süre kullanırsınız. Garantisi devam ediyor, sessiz sıkıntısız. Kaçırmayın

----------------

Armatür 4*24 W 60cm - 250 TL

6 aylık günde 6 saat çalıştırılmış beyaz renk + Askı aparatları + arkadaki metal askı hazırlığı + 2 tane 2*24w Osram Ballast + 2x Giesemann Aquaflora + 2x Giesemann Midday (4-6 ay daha kullanabilirsiniz)

----------------

Gübreler -100 TL

Diy gübre yapmak için 1'er kiloluk içinden 3-4 kez gübre yapmak için kullanılmış KNO3 + MKP + Potasyum Sülfat
    + 4te3 ü dolu 500 ML Seachem Flourish
    + 4te2'si dolu Seachem Flourish Advance
    + Hiç kullanılmamış kapağı kilitli Seachem Excel 500ML

-----------------

Toplu alımda balıklar hediye, fiyat da 600TL yerine 500 TL

Bu ekipmanları aldığınızda tek eksiğiniz akvaryum, kum ve ısıtıcı olacak, alıp kurup kullanmaya başlayacaksınız.

Watsapp'tan iletişime geçebilirsiniz, istenirse resimleri ayrıca gönderirim. Telefon için ÖM yollayın ltfn.

Sevgiler

1.jpg 2.jpg

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Canlılar satılmıştır.

3. sopr4nos

sopr4nos

Yer:
    eskişehir