1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Garip yaratık besleyenler

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Saruman tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Saruman

Saruman

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gökhan GÖKYAR
    Yurt dışı hobidaşlarımız hakikaten enteresan insanlar, gerçi aşağıda fotoğrafları olan canlı biraz sevimli:) bazen çok tuhaf yaratıklara rastlıyorum.Bu başlıkta fırsat buldukça, hobidaşlar tarafından beslenen tuhaf yaratıkları paylaşmak istedim.Fotoğraf Aquatic Photography sitesinden alınmıştır.

Yaratığımızın ismi ''Protopterus Annectens'' yaklaşık 58cm ve besleyen hobidaş Hindistan da...

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Garip yaratık besleyenler

Gerçekten ilginç görünüyor ama bu tarz canlılar daha fazla cana yakın oluyorlar. Zamanla hobiciyle arada bir bağ kuruluyor ve farklı canlılardan hoşlananlar oluyor. İlk fotoğraf bence çok sevimli çıkmış.

Ellerine sağlık hocam. :)

Saruman bunu beğendi.
  3. iuzunok

iuzunok

Yer:
    Ankara
    İsim:
    ismail uzunok

Kimisi sıcak sever. :)

4. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Akciğerli balık değil mı bu? En azından nemli tutmak yeter :)

5. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Sudan Karaya evrimleşen ara kademe canlı gibi. Gelişmemiş elleri ve kolları var.
    Ben bu canlıyı çok sevmedim açıkcası. Kişi ile sevdiği yada beslediği canlı arasında bir bağ olduğu mutlak bir gerçek. Hatta köpek ve sahipleri birbirine benzemeye başlarmış bir süre sonra...
    ??? Ben de japon besliyorum ve 25 kg fazlam var ??? Zayıflamak için kılıç kuyruk yada moll'ye mi geçmeli?

6. Gökhan ÇELEN

Gökhan ÇELEN

İsim:
    Gökhan ÇELEN

Axolotl de gerçekden değişik bir varlık arkadaşlar bulunabilirse gerçekden beslemek istediğim bir canlı.

7. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Evet dediğiniz kadar varmış. Ben ilk defa gördüm axolotl canlısını. Lizard type fish (sürüngen benzeri balık) genel isimleri sanırım.

axolotl - Google'da Ara

8. Gökhan ÇELEN

Gökhan ÇELEN

İsim:
    Gökhan ÇELEN

Evet canlının en büyük özelliği neoteknik bir canlı olmasıdır.

Sayfayı Paylaş