1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Gecikmiş Bir Tanıtım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde saidy tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. saidy

saidy

İsim:
    said yüzer

Selamlar..

TencoMelih, YIKIKTEMO ve Alparslan bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Öncelikle eline sağlık. Tür çeşitliliği baya fazla, anladığım kadarıyla mücevher, s.p., mavi prenses (yaşayan kaya veya venüstüs uzak çekim olduğundan tam emin olamadım) gibi türler var. Akvaryum hacmi biraz ufak kalmış hepsi için geçerli ama özellikle çok fazla büyüyen ve agresif venüstüs veya yaşayan kaya hangisi ise. Yavrulara da maşallah, ama türler özellikle agresif olanlar daha da büyüdükçe kavgalar artar.

TencoMelih ve saidy bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Maşallah karma Malawi tankı olmuş...:nazar:

saidy bunu beğendi.
  4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Tankın ufak olması dışında güzel bir kurulum olmuş.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saidy bunu beğendi.
  5. saidy

saidy

İsim:
    said yüzer
    Teşekkürler yorumlar için..
    80*40*60 akvaryumumun ölçüleri bana çok küçük gelmiyor ama tabi siz daha iyi bilirsiniz.. Çeşit çok oldu,yavru aldım hepsini, beraber büyüdüler şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım ama ilerde nolur tabi görücez:) yavrular çok sağlıklı biraz daha büyüsünler forma hediye etmeye başlıcam inşallah:)

veysel ve Snowblind bunu beğendi.
  6. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Belirtilen ölçüler elbette ki çok da ufak değil.Ama balık sayısı ve türe göre ufak kalıyor.Balıklar biraz büyüdüklerinde kavga olması kaçınılmaz olacaktır.Tankı büyütmek en doğrusu olacaktır.Ama bazen eldeki imkanlar veya yer durumu buna müsait olmayabiliyor.O zaman canlı yükünü biraz azaltmak gerek ki bunu da gerekli olduğunda zaten uygularsın.

Sayfayı Paylaş