1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Gerçekten uzun bir ara oldu.

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ORGO tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Merhabalar;
    Sizleri görmeyeli nasılsınız,iyisiniz inşallah?Bu aileden uzak kalalı neredeyse 1 sene oldu,ama sonuçta yine tekrar sizlerle birlikte ve evimdeyim;).Sizleri gerçekten çok özlemişim,konuları,o sıcak tartışmaları,o güzel insanlarin tavırlarını-anlayışlarını..gerçekten kötü bir durum:der:.Tabi ki portala giremiyorum diye akvaryumumu bırakmış değilim.1 senedir eğitimim nedeniyle başka yerde olduğum için evimde değildim.Ama giderayak 200lt akvaryum ve bebek hallriyle malawi cichledlerini alıp canım anneme bırakmıştım.Oda sağolsun bana bakar gibi hepsini tosunculara çevirmiş hani;).Benden daha mı iyi bakmış nedirdans:.Hepinize kavuşmanın sevinci ve neşeyi içindeyim tekrar söllüyoru,hadi bakalım daha nice tartışmalara gireceğiz bundan sonra.İnşallah beni unutmamışsınızdır:aha:
    Saygı ve sevgilerimle...Özdemir
    Not:Bu arada portal görmeyeli epey bir gelişim göstermiş.Emeği geçen herkese teşekkür ederim,Temel abi iyi bakmışsınız foruma:D.İnşallah nice nice yükselmelere..Konuyu açmışken TÜM İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİNİ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR,NİCE KANDİLLER DİLERİM ALLAHTAN..

YIKIKTEMO, Erman Pehlivan, turqer ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Tekrar aramıza hoşgeldin Orhan kardeş o zaman.. :) Seninde ailece kandilini kutlarız.. Akabinde tüm portalın kandili mübarek olsun..

murer ve ORGO bunu beğendi.
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Orhan hoşgeldin, özlettin kendini...:em:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldin Orhan, yorumun için teşekkürler. Evet değişimler oldu ama sevindirici ki istikameti 12 yönü her zaman. :ay:

5. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Teşekkür ederim hepinizin değerli yorumları için..Murat abi foruma biraz bakındım,Temel abim en sonunda senide tuzlu suya çevirmiş,yeni akvaryumun hayırlı olsun abicim..:ay:

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Teşekkür ederim Orhan, darısı başınıza.

Sayfayı Paylaş