1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

GHL SA4 dozaj pompası, 8x80 t5 armatür, Tunze 6105, Newjet 4500, Koralia 3

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde mekatronik tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Elimde fuzuli yer işgal eden önceki resif tankımdan kalma malzemelerdir. IMG_3777.JPG GHL SA4 Dozaj pompası.Uzatma hortumları ile beraber. Pompaların tamamının üstündeki peristaltik hortumlar ithalatçı firmadan temin edilerek yenilenmiştir. -550 tl-

Armatür resmini özellikle eklemedim. Kendi imalatım Ati sunpower kopyası 8x80 watt armatürdür. 8 adet tridonic atco dimmable balast kullanıldı, dimleri bağlı değil,istenirse yapılabilir. Her kanal ayrı ayrı yanar. Kasa tamamen alüminyumdan yapılmadır. Reflektörler orijinal ati reflektörüdür ve ilk günkü gibidir(pleksi ile kullandım. 2 adet soğutucu fan ile ısınma derdi yapmaz. Dijital programlayıcısı mevcut. Programlayıcı kendi yaptığım üründür,menü geçişleri sayesinde fonksiyonel ve kullanımı oldukça basittir.Alan arkadaşa tel vereceğim,ürün 2 sene boyunca kullanıcı hataları hariç garantim altındadır.Kullanılabilecek durumda olan t5 flolarla beraber verilecektir. --700 tl-- (detaylı bilgi için özel mesaj veya telefon)
    IMG_3779.JPG
    Tunze 6105 Kutu içeriği tamdır. 3 ay kullanılmış,ve temizliği yapılmıştır. --550 tl--
    IMG_3780.JPG
    Newajet 4500 Kutu içeriği tamdır. 3 ay kullanıldı ve temizliği yapıldı. Daha büyük motor alındığından boşa çıktı. --200 tl--
    IMG_3778.JPG
    Hydor Koralia 3 Temiz durumdadır. 1 adet yedek porselen mil ile birlikte verilecektir. -- 65 tl--

2. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Newjet 4500 satılmıştır.

3. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Armatür rezerve edilmiştir. Ghl, Tunze ve Koralia günceldir.

4. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Armatür satılmıştır. Dozaj pompası ve akıntı motorları güncel.

5. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    GHL Dozaj pompası satılmıştır. Tunze 6105 ve Hydor Koralia 3 günceldir.

corax bunu beğendi.
  6. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    İlan kapanmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş