1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Global Portal forum anketi

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Akvaryum Portalı tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

?

Akvaryum portalı size nasıl görünüyor

 1. Basit bir forum görüntüsü var.

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. 11 ayda tamamen kendine ait içerik süper.

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Akvaryumportalı çok hızlı büyüdü ve hak etti.

  oy sayısı 0
  0,0%
 4. Daha eksikler var ama hallolur.

  oy sayısı 0
  0,0%
 5. Beğenmiyorum daha ister.

  oy sayısı 0
  0,0%
 6. Hiçbir zaman büyük forum olamaz.

  oy sayısı 0
  0,0%
 7. Genel görünümü çok iç açıcı.

  oy sayısı 0
  0,0%
 8. Genel görünümü kötü değişmeli.

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Akvaryum Portalı

  Akvaryum Portalı

  Mesajlar:
  115
  İsim:
  Akvaryum Portalı
  [​IMG]

  Selamlar,

  www.akvaryumportali.com olarak 11 aydır sizlerleyiz. Kendimizi genel olarak zaman zaman yeniledik ve hep ileriye gitmek için mücadele verdik. Belli başlı eski platformları 11 ay gibi bir sürede yeni ve son bilgilerle dolu tamamen kendine ait ve alıntıya yer olmayan bir özgünlükle birçok alanda geride bıraktık. Açık yüreklilikle bellirtmek gerekise, bizden sonra açılan akvaryum forumlarının bizi örnek alması ve genel görünüm ve düzenlerini bu yönde kurması sevindiricidir. Hızlı paylaşım, hızlı cevap alma ve sevgi, saygı çerçevesinde portalı en üst noktaya sizlerle taşımaya devam ediyoruz. Elbette herşey bizlerin gördüğü kadar güzel olmayabilir. Anketimize ve anket başlığına yazacağınız yorumlarla yolumuza daha emin ilerleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Yapıcı eleştiri bizi geliştirecektir. Platform içinde bize kızanlar ankette farklı oylar kullanabilir veya mesajlar atabilir, yapıcılıktan uzak kasti mesajlar dışında mesajlara müdahale edilmeyecektir.

  Çok yakında bir yaşını dolduracak olan platformumuz yeni yaşında yenilikler ile sucul yaşamın buluşma noktası olarak en büyük platfom olma hedefini şimdiden belirlemiş ve hedefine sizlerle varmak için üzerimize düşeni yapacağımızdan şüphenizin olmamasını belirtiriz. Getirisi olmayan ve hobi adına ayakta durun akvaryum forumlarına destek hepimizin görevidir.

  Anketimize açık yüreklilikle oy kullanmanızı ve yorum yapmanızı rica ederiz.

  Sevgiler...
   
 2. hasanacar

  hasanacar

  Mesajlar:
  784
  İsim:
  Hasan Acar
  Akvaryum hobimi yönlendiren akvaryumportali.com ile yeni tanıştım. danso:


  İçerik zengin. ;)

  Yöneticileri gördüğüm kadarıyla çok yardımsever. :hepiniziseviyorum:

  Umarım hedeflenene en hayırlı vakitte ulaşılır. :cicek:

  Kısaca örnek alınacak bir yer. naz:
   
 3. kumkapılı

  kumkapılı

  Mesajlar:
  136
  Yer:
  küçükçekmece/cennet
  İsim:
  Doğan
  Sizlerle tanışmam çok kısa olmasına rağmen kendimi tamamen güvende hissettiğim çok güzel bir adres gerek kişilerin saygılı tavırları, özverili yaklaşımları ve en önemlisi " benden başka hiç kimse bir şey bilmesin" gibi yaklaşım olmaması akvaryum portalını farklı kılan unsurlar akvaryum portalı bu gidişatıyla tüm övgüleri hakediyor.
   
 4. sconat

  sconat

  Mesajlar:
  453
  İsim:
  Ozan Sıdal
  Kolay değildir sanırım böyle bir içeriğe sahip olmak. Kısa bir dıy başlığında bile ne kadar zaman harcanıyor.Dıy ekipmanı yapmak bile benim için daha kolay.İçerik için ve bu ortam için emeği geçenleri kutlarım.Yeni yılın daha başarılı geçmesini dilerim. :hepiniziseviyorum:
   
 5. Bennety

  Bennety

  Mesajlar:
  76
  İsim:
  Murat Alemdar
  Yeni katılmış olsam bile sevdim burayı.yalan yok sıcak bir havası var.forumlar olmasa hobicilerin durumu ve başarıları gözler önüne serilemez ve yeni başlayanlar ilerliyemezdi bence.emeği geçenleri kutlarım. ;)
   
 6. okan058

  okan058

  Mesajlar:
  853
  İsim:
  okan sakal
  Şu andaki cesaretimi ve akvaryumumu sadece portal ailesine borçluyum başka söze ne gerek ...
   
 7. lcturkey

  lcturkey

  Mesajlar:
  855
  İsim:
  Levent Cepdibi
  Bu portal bana önce bilgiyi sonra cesareti gösterdi.Zor olarak bilinen herşeyi kolay yaptı.En önemliside çok değerli , yardımsever dostlar kazandırdı.Sonuna kadar hak ederek büyüyor ve büyümeye devam edecek.
   
 8. LoveInTheDark

  LoveInTheDark

  Mesajlar:
  10
  Kısa süre olsada buraya geleli çok fazla faydasını gördüm en güzel tarafı bu kadar usta hobicinin burda olması ve takıldığımız yerlerde deneyimlerini paylaşması saygılı ve seviyeli cevaplar zengin içerik aile gibiyiz ötesi varmı kardeşlerim.Hep böyle kalalım
  :hepiniziseviyorum:
   
 9. hande

  hande

  Mesajlar:
  41
  Sizler bir numarasınız. Zor durumlarımızda imdadımıza yetiştiniz, kararsız anlarımızda yardımcı oldunuz, bilgilerinizi bizimle paylaştınız.
  Bence her yönden mükemmel bir portal tebrik ediyorum sizi ve başarılarınızın devamını dilerim em34:
   
 10. stablizer

  stablizer

  Mesajlar:
  278
  Üye az,paylaşım çok,sınıf ayrılığı yok.Üyeler besledikleri balıkların ticari değerlerine göre sınıflandırılmıyor(Buda en önemlisi)
   
 11. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.098
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Hergün 7-8 kişi foruma üye oluyor ortalama, ama forum duyurularından geçen yazı ne diyor ' üye sayısı değil paylaşımcı gercek akvarist lazım' belki başka yonetici bunlari yazmaz ama biz yazarız. Sayı umrumuzda değil, hele üçe alırım beşe satarımcılar hiç degil. Bizim bir icerik ve görsel zenginligimiz var, bu platform sadece bunu hak edenler ve edebilecek olanlar icin var. Katagorilerimiz gezildiginde bu görülür ve hicbir platfom bizim arşive tıktıklarımızı tıkamaz ve taşımaz. Arsiv portali forum dibinde bakılabilir. Görsellikten uzak ve basit konular derhal taşınır. İddaa ediyorum hicbir forumda bizim kadar mesajda silinmez. Görüntüde sayının değil icraatta sayıya değer veriyoruz. Bu duşüncede olmayan hiç kimse üye olmasın istemiyoruz.

  Sevgiler...

  Cep mesaj:
   

Sayfayı Paylaş