1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Goldfish Japon Eminönü

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 13 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. ZeRo-x7

  ZeRo-x7

  Mesajlar:
  997
  Yer:
  İstanbul/ Beykoz
  İsim:
  Murat Sarıoğlu
  Merhaba bugün iş çıkışı eminönü'ne geçtim belki bulurum japon diye:D Bugün şansım benden yana, çiçek pazarına girerken ilk akvaryumcu adı aklımda değil şimdi zaten bulursunuz. Bir girdim ranchular, **** japonlar, büyük balon gözler, altınbaşlar vardı. İki tane altınbaş aldım şapkaları büyük süperdi, bir tane balon göz aldım gene büyük nadir balık inşallah bu sefer yaşatmayı becericem:D iki tanede ranchu aldım toplam beş balık aldım:) Yem aldım, balıklarımız için yem önemli elimden geldiğince çeşiti bol tutuyorum.New Life Spectrum Thera+A, aldım bilmeyen yoktur sanırım markayı:D Bu türleri isteyenler bir eminönünü ziyaret etsin, ayrıca teleskop akvaryumda suriye japonları mevcut.
  [​IMG]

  Etçil ve otçul her iki türden beslenen küçük boy balıklar ve yavrular için özel seçilmiş hammaddeler ile hazırlanmış, içeriğinde bulunan sarımsak özü olan allicin sayesinde balıklarınızın bağışıklık sistemini güçlendiren ve parazit oluşumunu engelleyen, krill ve ringa balığından sağlanan zengin protein içeriği ile balıklarınızın tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte, kolay sindirilebilir, 0,5 mm boyutunda granül yemdir.

  * Balıklarınızın renklerini parlaklaştırır, güçlendirir, doğal renklerini görmenizi sağlar.
  * Hormonsuzdur.
  * Dengeli içeriği tüm deniz ve tatlı su balıklarının beslenmesi için uygundur.
  * Thera A+ ilaç değildir, hastalık tedavi dönemlerinde, eş zamanlı olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.
  * Akvaryuma yeni balık eklenmesi, tedavi sonrasında ve nakliye gibi strese neden olan faktörlerin var olduğu durumlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.
  * Genel olarak balığın kondisyon kazanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.
  * Akvaryumunuzda su kirliliğine yol açmaz.
  * Kolay sindirilebilir.

  Ürünün İçeriği;
  Ringa balığı, kril, balık proteini, midye, buğday unu, spirulina, su yosunu, buğday glüten, balık yağı, beta kroten, izole edilmiş soya fasülyesi, sarımsak, vitamin A asetat, aktif D hayvansal sterol D3, vitamin B12 katkıları, tiamin, DL alfa tokoferol E, riboflavin katkısı, folik asit, niasin, biyotin, kalsiyum pantotenat, piridoksin hidroklorid, L ascorby 2 polyphosphate , etilendiamin dihidroiyodür, kobalt sülfat, bakır sülfat, demir sülfat, mangan sülfat, kolinklorür ve antioksidan.

  Ürünün Analizi;
  Ham protein % 38, ham yağ % 7, nem % 10, ham kül % 9, Ham selüloz % 3, HCL'de çözülmeyen kül % 3, kalsiyum % 1, Vitamin A 8000 IU/Kg, Vitamin D 450 IU/Kg, Vitamin E 200 Iu/Kg.

  Beslenme Tavsiyesi;
  Günde 2 kez balıklarınızın 1 - 2 dakika içerisinde tüketebileceği miktarlarda verilmesi tavsiye edilmektedir.
   
  fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş