1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Green Teror Cinsiyet Ayrımı RESİMLİ! (Kendi Anlatımım)

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde By_KadircaN tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Merhaba arkadaşlar çoğu akvarist bilir ama ben bilmeyen arkadaşlar için biraz kendimce anlatıyım dedim...
    Arkadaşlar erkek green terorlerde kafa yapısı vardır ve yüzgeçleri sivridir dişiler ise kafa yapmaz yüzgeçleri iri boyutlara geldiği zaman biraz sivrileşir ama bir erkek kadar sivri olmaz.Bir erkek green teror dişi bir green terore göre daha iri yapılıdır ve erkekler genelde daha güzel renklere ulaşırlar örnek erkek resimleri:

Bir dişinin resmi:

Gördüğünüz gibi arkadaşlar dişi kafa yapmamış yüzgeçleri bir erkeğe göre daha az sivri...

Arkadaşlar bazı erkeklerin resimdeki gibi kafaları olmayabilir ama muhakkak azda olsa kafa yapmaya mehillidir...

Not:Arkadaşlar tamamen kendim hazırladım kesinlikler bir yerden alıntı değildir! Lütfen emeğe saygılı olalım...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 3 Haziran 2015
  2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Güzel Kadircan ama ben sana sölemiştim bunları. :D sende buraya döktün dime :D güzel olmuş ellerine sağlık nerdeyse tamamı benim sana verdiğim bilgiler :D ilk iki resimdeki erkeklerin fotolarınıda bende atmıştım. :D

3. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

:) Evet Yavuz o konuda haklısın balıkçıdan ve senden aldığım bilgilerin üstüne birazda internette araştırdım ve ortaya hepsinin karışımı bir konu çıkarttım bir kaç erkek resmi daha:

4. safak

safak

Kadircan paylaşım için teşekkürler burda:gif

5. drdoom

drdoom

İsim:
    İbrahim Ethem Kaygusuz
    ilk mesajda 3.resimdeki balık dişi degil genc bir erkektir yuzgec sivriligine ve renge dikkat..

bu ise ureme donemindeki dişi..

6. green teror

green teror

Evet Bu Balık Dişi Olan Aynısı Bendede Var

Sayfayı Paylaş