1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Green Terorumu nasıl sakinleştirebilirim?

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde By_KadircaN tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Merhaba arkadaşlar benim astronot-pacu-green teror akvaryumumda 20 cm civarı green terorum diğer balıklara zarar veriyor pacu ve astronotuma vuruyor ve pacu ve astronotlarım akvaryumun bir köşesine saklanıyor green teror arada bir onlara doğru gidiyor ilk zamanlar astronot green terore karşılık veriyordu ama artık karşılık veremiyorlar :( Green terorumu sakinleştirmemin bir yolu varmıdır ? Yanına bir karşı cinsiyetini alsam sakinleşirmi ? Yoksa akvaryumdan çıkarmak zorunda kalıcağım...

2. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Demlenmiş çayın balıkları sakinleştirdiğini okumuştum bir makalede. Denemek lazım. Olmaz greene yeni bir yuva bulmak lazım.

3. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Yuva bulmak lazım derken yani çıkartmammı gerekiyor akvaryumdan ?

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bence bu agresifliği yumurtalayacağı için yapıyor olabilir şahsen bende 1 sene önce elim kadar bir dişi green terrör vardı 6 tane aldım hepsi dişi çıktı :D dişi yumurtlayamayınca akvaryumda bütün balıkları dört döndürdü frontosalar dahil hepsini kovaladı akvaryuma en sonunda verdim :(

5. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Bakalım yumurtlıycakmı yavuz yanına erkek alıcam yumurtlarsa gelio yavrular :)

6. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Yumurtlatıcam diye diyer balıklarınızdan olmayında ben 2 oskarı zor zabdediyorum kavga ediyorlar.Green terörü küçük alın oskarlarınız kadar alın.ve demlenmiş çay sakinleşmye iyi gelmiyor.Onun makalesini yayınlayacağım. saygılar:gif

7. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Erkeği dişiden daha ufak almamımı öneriyorsunuz ?

8. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Hayır balıklarınız yani Gt ler oskar lara rahat vermiyor demişsiniz. Bende dedimki Gt leri değiştirin aynı noyda dişi erkek alın oskarlarınızdan büyük olmasın. ;)

9. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Aslında şuanda green terorum sakin bir sorun çıkarmıyor artık vurmuyor diğer balıklara biraz daha devam ediceğim halan daha sorun çıkarmaya devam ederse çıkartırım akvaryumdan.... Sağolun bütün yardımlarınız için. :)

Sayfayı Paylaş