1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Green Terror Tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ŞAFAK_HANÇER tarafından 20 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. ŞAFAK_HANÇER

ŞAFAK_HANÇER

İsim:
    Şafak Hançer
    Arkadaşlar buda arowana tnakımın yanına çerez olarak kurduğum fakat şimdi baş tacım olan green terrorlerimin tankı.Tank 100*40*40 ölçülerinde ve içinde 1 erkek ve 2 dişi olmak üzere 3 tane green terror'üm bulunmakta.Erkek dişileri çok kovalıyor ama buda green terror bakmanın zorluk cilvelerinden.Bu yüzden dişiler genelde devamlı çömleklerde ve mağralarda vakit geçiriyor.Tabi doğal olarakta resimlerde erkek piyasada görünüyor.Üretim yapmayı kafama kmoydum inşallah en yakın sürede greenlerimin yavrularınıda alırım.Buyrun fotoğraflar;

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah maşallah çerez demek. Ellerine sağlık çerezde süper. Balığında maşallahı var açıkcası.

ŞAFAK_HANÇER bunu beğendi.
  3. ŞAFAK_HANÇER

ŞAFAK_HANÇER

İsim:
    Şafak Hançer
    :) Sağolasın Temel abi.Çerezdi fakat şimdi benim için vazgeçilmez oldu green terrorler.Ben hiç bir zaman için yapay dekordan yana değilim fakat dişileri çok kovaladığı ve kumu kazdığı için mecburen yapay dekora kaçmak zorunda kaldım.Bakalım Bu yeşil tutkulardan yavru alabilecekmiyim ;)

4. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Çok sağlıklı ve iri görünüyor erkek. e dişilere hak vermek lazım böyle bir erkekten kaçmaları gerek :)) Tank ve dekorasyon da güzel olmuş yakında torunlarınızı sağlıklı bir şekilde alırsınız umarım :))

5. ŞAFAK_HANÇER

ŞAFAK_HANÇER

İsim:
    Şafak Hançer
    :) Teşekkürler.Erkek bayağ bir besili ve hergün dahada irileşiyor.Dediğim gibi dişileri çok hırpalıyor ama inşallah torunları görürüz :ay:

6. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    İnşallah... Biz de resimlerden görelim doğduklarında. :):)

Sayfayı Paylaş