1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Grotech Mg Pro sıvı hesaplayıcı

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Montimahir tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Kendi tankımda çalşıan bir excel sayfası, net su hacminizi biliyorsanız işinize yarayabilir...Kendi 50000ppm' lik (mg/l) katkınızı da hazırlayıp bu programı kullanabilirsiniz (Bilindiği üzere bu ürün; Su, MgCl2 ve MgSO4 çözeltisidir).

https://www.dropbox.com/s/fgmecr8vj4mv483/grotech.xlsx?dl=0

burak ozu, ka2n, Onurs ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    güzel bir paylaşım olmuş ama ben grotech e karşı sinirliyim instant toz hakkında mail atmıştım ilk defa bir firmada karşımda adam akıllı bir muhatab bulamadım :)
    adamlara tozu ne kadar sulandırırsan hangi konsanyrasyonda çözelti elde ederim diye sordum
    cevap uğraşmayın gidin sıvısını alın oldu :)

Pennywise ve YMR_AY bunu beğendi.
  3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo25temo25temo25 yanıt tam benlik olmuş

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    :eek::eek::eek::eek:
    Sen işi bilmiyorsun. Her hafta mail atarım ben rakip markaların sıvı mg katkısının fotoğrafını gönderir bunu kullanayim mı nasıldır diye sorarım.
    Can sıkıntısında rakip markanın ürün fotolariyla selfie çeker atarım. Önerin sayesinde rakip markaya ait ürünlerle çok mutluyum. Tanrı seni korusun falan yazarım. Müdürünün de mail adresini ister diğer markayı önerdiği için teşekkür etmek istiyorum falan derim. Bildiğin bu adamla uğraşırım. temo3

Ahh İngilizcem zayıf olmasa isterim senden maili eğlence çıkar

veysel, ka2n ve YMR_AY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş