1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Grup Msn ?

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba arkvaryum portalı adına bir grup msn açsak hem sohbet etmiş oluruz bir nevide olsa tanışma olur arkadaşlarla, ne dersiniz? bir fikir sadece:)

2. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
    Cevap: Grup Msn ?

Bence on numara olur aynı olayı facebook üzerinden grup kurarak da yapabiliriz bilmiyorum belki vardır akvaryumportali grubu yoksa bile kurulsa on numara olur

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Yönetim içinde belki arkadaşların vardır ama akvaryum portalı adınada açılsa güzel olur..

4. methapor

methapor

İsim:
    Polat
  5. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Sevgili arkadaşlarım;

Böyle birşey bizim forum kavramımızı kaybetmemize yol acar diye düşünüyorum sonuçta insanlar sorularını orada sorup oradan çözüm bulacaklar ve bizim bir olayımız kalmayacak burada onun için bu tarz gruplara gerek yok eğer chat sistemi gerekseydi zaten forum özelliğini acardık :).

Ayrıca tanışmak isteyen arkadaşlar varsa özel mesajlar birbirlerinin msn adresini alıp görüşebilirler :)

Saygılar
    Özgür

6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Haklısınız aslında :) Bir anda aklıma gelip konu açmıştım :D

7. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Bence msn açılabilir.Çünkü ben bir kaç öle msn gruplarına girdim ve sohbet çok güzel oluyor.Facebook da da eyer grup düşünülüyorsa ben açmıştım ve bir çok üyesi var :D
    akvaryumportal | Facebook
    buyrun

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Kaan bence gereksiz bir işlem olur. Sohbetimizide balşlık altında ve mesaj aralarında ediyoruz.

Sayfayı Paylaş